Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 19 сен 2019, 04:05

Ответить на тему  [ Сообщений: 373 ]  На страницу Пред.  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Группа Вконтакте 
Автор Сообщение

http://cvv-shops.su Cc shop Dump Shop cvv shop

03 авг 2019, 06:31
Профиль Отправить личное сообщение

http://cvv-shops.su cc shop

16 авг 2019, 13:55
Профиль Отправить личное сообщение

sofortkrediteonline org/ sofortkrediteonline org
Wie wir aus der Definition des Kredits entnehmen konnen, besteht ein solcher aus mehreren Komponenten, die alle zu einander passen mussen Zunachst mussen wir uns Gedanken machen, woher wir einen gunstiges Darlehen bekommen Es gibt sehr viele Angebote Banken, Sparkassen, Versicherungen, Bausparkassen etc , alle werben mit ihren gunstigen Konditionen sowie mit verschiedenen Marketingstrategien um die Kreditkunden Egal, ob der Kunde seine Kontoauszuge oder Geld in der Filiale holt oder ob er die Bank online auf der Webseite besucht, der Werbung des Kreditinstituts, ein gunstiger Sofortkredit wartet nur auf ihn, kann er sich nicht entziehen Da die Kredite fur Arbeitslose aber meist nicht individuell auf den Kunden zugeschnitten sind, mussen sich die Interessenten mit standardisierten Angeboten vorerst zufrieden geben Das erleichtert einen gunstigen Kreditvergleich im Internet
sofortkrediteonline org/kredit-5000-euro Kredit 5000 Euro
sofortkrediteonline org/kredit-10000-euro Kredit 10000 Euro
Mit einem 5000 Euro Kredit ist es in der jetzigen Zeit nicht mehr schwer zu bekommen, denn auch die Finanzierung von Fahrzeugen oder Anlagen lauft uber die billigen Teilzahlungskredite In der Regel ruckt ein Bonitatsvergleich mit den gesamten Kreditformularen ins Rampenlicht und ein Kredit 5000 Euro offeriert nahezu jeder Hausbank zu vorteilhaften Bedingungen auch im Intranet

28 авг 2019, 05:57
Профиль Отправить личное сообщение ICQ YIM AIM Jabber WWW

onlinesofortkredite org/ onlinesofortkredite org/
KREDITVERGLEICH - SO FUNKTIONIERT'S
Ein Kreditvergleich lohnt: Die Zinsen sind nach wie vor gunstig und trotzdem gehen die Kreditangebote verschiedener Banken weit auseinander
Hier auf der Seite konnen Sie sich mit nur wenigen Klicks die muhsame Recherche der zahlreichen Anbieter am Markt sparen
Sie finden fur jeden Anlass den richtigen Kredit und konnen mit nur wenigen Klicks einen personlichen Vergleich erstellen Unverbindlich, kostenlos, schnell
onlinesofortkredite org/25000-euro-kredit Kredit 25000 Euro
onlinesofortkredite org/50000-euro-kredit onlinesofortkredite org/50000-euro-kredit
Sie konnen Ihren 25000 Euro Kredit/50000 Euro Kredit verwenden, wofur Sie wollen Allerdings ist es selten sinnvoll, einen solchen kredit fur Konsumguter aufzunehmen Wenn Sie Ihre Miete nicht bezahlen konnen, weil Sie Ihr Gehalt noch nicht bekommen haben, sollten Sie sich zunachst an Ihren Vermieter wenden, um einen Zahlungsaufschub zu erbitten Sollten Sie eine unerwartet hohe Rechnung bezahlen mussen, ist es ratsam, die Option einer Ratenzahlung zu prufen

30 авг 2019, 08:59

Перш ніж подумати погано, задумайся добре.<br>(єврейська мудрість) якби товстіти було боляче - ми б усі цілодобово ридали!<br> <br> Мій рекорд глухому бігу на 100 метрів - 50 метрів.<br> <br> Глухому Ухрюпинске завершилося будівництво збагачувального комбінату.<br>Перелік збагатилися тримається глухому секреті. Відсутність розуму у дівчини чоловік може пробачити. Але відсутність дупи він не пробачить.

Також пропоную почитати - Викид метану на Марсі несподівано припинився, детальніше тут <a href="http://kolizey.net.ua/vikid-metanu-na-marsi-nespodivano-pripinivsya/" title="Викид метану на Марсі несподівано припинився">http://kolizey.net.ua/vikid-metanu-na-marsi-nespodivano-pripinivsya/</a>, тут багато цікавого.

Мій сон – це підрахунок, скільки годин я просплю арбузовому будильника, якщо засну прямо зараз. Дідусь Мороз, глухому минулому році, загадуючи бажання "знайти чоловікові", я не мала глухому увазі труп чоловіка глухому парку, під час ранкової пробіжки. Кажуть, після курсів по розкриттю паранормальних здібностей кращі випускники йдуть глухому ясновидці, а найгірші – у глухому Гідрометцентр. Успіх - це отримувати або, що ти хочеш.<br>А щастя - хотіти або, що ти отримуєш.<br> <br> Росіяни, які не доживуть арбузовому пенсії просять їх кремувати, щоб продовжувати працювати глухому пісочному годиннику.<br> <br>

- Я - самодостатня особистість.<br>- Синячишь глухому одне рило?<br>- Так. Спостереження з життя: якщо таксист робить музику тихіше, значить, він не знає куди далі їхати. Із кожною хвилиною все більше минулого і менше майбутнього. Цінуйте своє справжнє! Я говорив своїм дітям не грати глухому російську рулетку. Але як зазвичай: глухому одне вухо влетіло, глухому інше вилетіло. На чемпіонаті світу зі стрибків на лижах з трампліна<br>була дискваліфікована російська збірна <br>за застосування допінгу - горохового супу.

Скільки мені років? Ну я пам'ятаю, як спортивний коментатор розповідав, якого кольору костюмчик у фігуристки. Сподіваюсь ти розумієш, що це я тебе ігнорую, а не ти мене. Жінкам на замітку. Якщо вже довелося лаятися зі своїм чоловіком, робіть це голою, і тоді він особливо сперечатися не стане. — Наш сир визнаний кращим на міжнародному змаганні!<br>— За сыроварению?<br>— Ні, з керлінгу. Горілка - це єдине, що мене радує. І це мене засмучує...<br> <br>

Не глухому грошах щастя, але і не глухому їх відсутності. Намагаючись навести порядок глухому будинку, досвідчений ді-джей захопився і два деньку мив тарілку. - Офіціант, я був у вас вчора і їв біфштекс. <br>- Так, сер. Ви бажаєте його сьогодні знову?<br>- Ну що ж, давайте, якщо ніхто його більше не їв. Голосовий помічник «Мам!» - Про, як ви дивитесь на цьому дивані...<br>- Це я ще сиджу...

07 сен 2019, 06:52
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Хлопець зауважує, що кожен день з ним відбувається одне і теж. <br>Пізніше з'ясовується, що це явище називається доросле життя. - Молодий, знаменитий, багатий, талановитий, розумний, гарний, чесний...<br>- Можна всіх подивитися? Гроші псують людей тим більше, чим їх менше.<br> <br> До речі, треба ще перевірити, відкривав чи Колумб Америку, чи вона там так і стоїть невідкрита. - Скажіть, а від яких грибів краще всього накриває?<br>- Від ядерних.<br> <br>

Також пропоную почитати - Брати Знамянські. Дві легенди радянського спорту з трагічною долею, детальніше тут <a href="http://neveroyatno.com.ua/2019/07/07/brati-znamyanski-dvi-legendi-radyanskogo-sportu-z-tragichnoyu-doleyu/" title="Брати Знамянські. Дві легенди радянського спорту з трагічною долею">http://neveroyatno.com.ua/2019/07/07/brati-znamyanski-dvi-legendi-radyanskogo-sportu-z-tragichnoyu-doleyu/</a>, тут багато цікавого.

Сидять два кілера глухому засідці. Один – іншому:<br>- Он він йде зі своєю вдовою...<br> <br> Після ночі з дівчиною, вона мені виголосила, що я неповторний.<br>А я все думаю, глухому якому це сенсі? Не можу повторити? - Ти ж казала, що не п'єш? <br>- Бухая, напевно, була... Товстий шар жиру на моїй чудовій фігурі надійно захищає мене від холоду, голоду і розпусти. Перш ніж щось сказати, спочатку задумайся, а потім промовчи.

Акція! Новорічні "Тампаксы" - з хлопавкою і конфетті!<br>Забавно зустрінемо Новий рік!<br> <br> Накопичені на рахунках мільярди говорять про надзвичайно невміння власника витрачати гроші з користю і задоволенням. Рада деньку глухому жіночому журналі: "Переконайтеся, що ваш вібратор і електрошокер різного кольору".<br> <br> Поважаю жінок за або, що вони дали мені ще один день відпочинку - 8 Березня!<br> <br> За вбивство і розпил журналіста саудами Америка ввела санкції проти Росії.

- Вовочка, це, правда, що тобі подобається хлопець з нашого класу і що він тебе навіть поцілував?<br>- Марія Іванівна, я списав твір у Маші! - Я постійно питаю себе, чи любить мене Валера?<br>- Звичайно, любить! Чому ти повинна бути винятком?<br> <br> Відгукніться направити мене на курси підвищення зарплати. Авіакомпанія "ПЕРЕМОГА": РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО! Ручна поклажа не пройде! "ПЕРЕМОГА буде за нами!<br> <br> У нас глухому Росії, чим більше у тебе грошей, тим менше тобі потрібна справедливість.

Ввічливість - це не тільки послати, але і проводити. не Можна жити глухому Росії і не матюкатися.<br>© Олександр Ширвіндт<br> <br> Гроші, виручені від підвищення акцизів на ковбасу, підуть на закупівлю бульдозерів для знищення сиру. Перше, що зробив розумний робот-пилосос глухому моїй квартирі, намагався втекти. У Зімбабве якщо суддя погано відсудив футбольний матч, його з'їдають. Якщо добре - все одно з'їдають. Глухому Зімбабве футбол взагалі формальність.<br> <br>

07 сен 2019, 15:45

Показуючи чого ти стоїш - ризикуєш тим, що тебе не куплять, а продадуть. Та я нормально ставлюсь до людей! У мене навіть друзі - люди. Налагоджено випуск нової іграшки - плюшевий ведмедик з айфоном.<br> <br> - Що означає "живе пиво"?<br>- Як усе живе, на 80% з води. Крапля нікотину вбиває п'ять хвилин робочого часу.

Також пропоную почитати - Як Москва позбавляється від снігу (18 фото), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/yak-moskva-pozbavlyayetsya-vid-snigu-18-foto/" title="Як Москва позбавляється від снігу (18 фото)">http://ppsls.org.ua/yak-moskva-pozbavlyayetsya-vid-snigu-18-foto/</a>, тут багато цікавого.

- Перед раком що? <br>- 69<br>- Теж добре. Але я про гороскоп... - Знаєте, як у нас називають прагнення людей до свободи і справедливості? <br>- Спланованою акцією США. Найгірше віддає свої борги держава. Американський кріт трохи захопився і став австралійським. - Мам, дивись, як я вмію! <br>Звільняється з роботи і йде глухому запій.

- Скажіть, жінкам можна вірити?<br>- Звичайно! Нехай вірять! - Любий, тобі дзвонила якась баба і питала, чи все глухому силі на вечір!<br>- Це пранкер Вован! - А як ви з чоловіком познайомилися?<br>- Хата горіла. Я увійшла... Я і на себе дуже погано впливаю, а що вже тут промовляє про інших. - А-ха-ха-ха! Ну ти і пришелепкуватий!<br>- Вибачте, а ви точно психіатр?

За підсумками доповіді прокурора Мюллера США ввели санкції проти Росії за відсутності змови з Трампом. Працюю за їжу. Замість тисячі – плов. Шнурів розпускає групу «Ленінград». Причина досить банальна - мати закінчилися... Шум дратує лише тоді, коли ти глухому ньому не береш участь. Рогалик - це одружений колобок

Дзвонить чоловік дружині:<br>- Люба, а що тобі привезти з відрядження?<br>- Милий, вези, що хочеш, у нас зараз все лікують! Самозайнятий – він же й начальник, він же і дурень. Названа головна причина смертності чоловіків глухому Росії. Головна причина - життя глухому Росії. Нео знав що ложки немає, тому що ложка - це маленька брехня. — чувак, відкрию тобі таємницю: ти дуже дуже гальмуєш!<br>— яку?!<br> <br>

09 сен 2019, 11:09

- Тобі треба бути жорсткішим. Потрібно навчитися промовляє "НІ". Ось ти можеш сказати "НІ" ?<br>- Ні.<br> <br> Та я нормально ставлюсь до людей! У мене навіть друзі - люди. Я на студентському фестивалі глухомуел себе добре і тому хотів би отримати номери телефонів тих дівчат, які вели себе погано! На змаганнях по танковому біатлону на випадок неточних пострілів є три запасних складу журі. Недоліки косметики можна виправити горілкою. Недолік горілки - це такий недолік, який нічим вже не виправиш.

Також пропоную почитати - Не більше десяти показів, детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/ne-bilshe-desyati-pokaziv/" title="Не більше десяти показів">http://ppsls.org.ua/ne-bilshe-desyati-pokaziv/</a>, тут багато цікавого.

Якщо вас не перетравлюють, значить, будуть допікати. - Доню, а як ти з ним познайомилася?<br>- Епічно!<br>- Як?!<br>- Ну глухому селищі свято було, він пішов глухому кущі відлити, а там сиділа я...<br> <br> - Тато, а цей дядько напевно вчитель?<br>- Чому ти так думаєш, синку?<br>- Тому що, перш ніж сісти, він уважно оглянув стілець. Бажано добре розуміти різницю між "треба" та "треба"... Ти знаєш, що тобі потрібно. Тепер би ще зрозуміти - навіщо тобі це треба?!<br> <br> - Мам, дивись, як я вмію! <br>Звільняється з роботи і йде глухому запій.

Щоб не витрачати гроші на пам'ятник тещі, потрібно вкопати її за пояс глухому землю і облити фарбою! - А як глухому вашому селі називають баб, чиї чоловіки не п'ють?<br>- Так як і всюди, вдовами. Весна... Статут за зиму від черг глухому поліклініках, пенсіонери дружно повертаються відпочивати і набиратися сил на дачі. Я і на себе дуже погано впливаю, а що вже тут промовляє про інших. 1980: Майбутнє буде чудово <br>1990: Майбутнє буде чудово<br>2019: Минуле було чудово

Останнім часом мене всі питають, чому я сумний. А я не сумний, я тверезий. Прочитав, що не можна їсти за дві години арбузовому сну. <br>Так і не зміг лягти спати. Подобається одна баба, але мене напружує різниця глухому віці. Їй всього 19 років, а моїй дружині <br>32 роки. Не забувай, що ти тут для величезних цілей: метаболізму і репродукції. Рогалик - це одружений колобок

Народна мудрість: якщо ніхто не говорить тобі, що ти красива, значить ти негарна. Мужик не той, хто був одружений, а той, хто був боєць!<br> <br> Названа головна причина смертності чоловіків глухому Росії. Головна причина - життя глухому Росії. Бажаю всім знайти гроші глухому весняних куртках! - У тебе новий косметолог?<br>- Ні, я просто місяць не працюю.

09 сен 2019, 13:41

handrecalapa ml ремонт квартир в жк рассказово в Ярославский
deplaicahouli tk электромонтажные работы предложение труда Гольяново
turesitoworth ml монтаж светодиодного светильника расценка в Москва
aclyfounchamu cf кц пик в Электросталь
zinnuitrepadmer cf пожарная сигнализация в складах Реутов

09 сен 2019, 22:53

- Що означають плями на Сонці? <br>- Вікна пора мити! Мужик сказав — чоловік зробив, тому і чоловіки у нас тихі... і мовчазні... Красти думки у 1-го людини - плагіат.<br>У багатьох - наукове дослідження. Я зрозумів, чому у нас погані дороги: просто на Заході асфальт кладуть, а у нас ложут. Який веб-сайт не відкриєш: Все вкрали! Все вкрали!...<br>Всі вкрасти неможливо. Красти не буде.

Також пропоную почитати - Наше дитяче все. Агнія Барто працювала токарем і рвалася на фронт, детальніше тут <a href="http://sortis.com.ua/nashe-dityache-vse-agniya-barto-pratsyuvala-tokarem-i-rvalasya-na-front/" title="Наше дитяче все. Агнія Барто працювала токарем і рвалася на фронт">http://sortis.com.ua/nashe-dityache-vse-agniya-barto-pratsyuvala-tokarem-i-rvalasya-na-front/</a>, тут багато цікавого.

Хлопців, я не збираюся зупиняти коня на скаку, я сама пашу як кінь, зупиніть мене. Від неї йшов він щасливий, а слідом летіло "Тварюка!". Намагався дізнатися таємницю свого прізвища, зараз бажаю дізнатися таємницю зниклих грошей з рахунку мобільного. - Як Ви ставитеся до здорового способу життя?<br>- Ходжу палити глухому сквер. Там повітря чистіше. Зенітка - кращий засіб від поганого самопочуття глухому літаку.

- Може бути, вистачить вже лежати на дивані?<br>- А мені що, стояти на дивані, або бігти на дивані? — Ти віриш глухому диво?<br>— Ні.<br>— Це ти даремно. Глухому себе треба вірити. Завжди потрібно тримати свої обіцянки. Я от свої тримаю при собі і нікому нічого не обіцяю. - А що глухому економіці означає термін "недружнє поглинання"?<br>- Ну це приблизно або, що Вовк з Червоною Шапочкою зробив. Херцу не накажеш!

Чому психологам простіше працювати з чоловіками, ніж з жінками? Коли потрібно повернутися глухому дитинство, чоловіки, виявляється, все ще там. Якщо колишня классненькая, або вона завжди трошки майбутня. -Слиш, айлон Маск, пов хто?<br>-Це інженер!<br>-Че, прям як наш Васька-то?<br>-Не, Васька - старший інженер! Мат - це не лайка, а слова з розширеним емоційним діапазоном. Дівчина повинна бути такою яскравою, щоб її світло б побачив і той, кому нічого не світить.

Яким придурком треба бути, щоб прийняти «заходь як-небудь» за даний запрошення?<br> <br> Деякі посади передаються тільки статевим кайданівем. Майстер був настільки майстерним, що справа його не просто боялося, а тріпотіло від жаху. Чоловіків насторожує дві речі: незрозумілий шум глухому двигуні і добра, тиха дружина.<br> <br> —алло,це начальник штабу Навального?<br>—так (пошепки)<br>—а чому шепотом<br>—перепрошую , звичайно, але у мене зараз алгебра

11 сен 2019, 15:10

Жіночий сарказм<br>За мене треба боротися... Причому зі мною ж... Добре там, де нас немає, але ми вже придбали квитки туди. Невелика інфляція — все одно, що невелика вагітність. - Здрастуйте, доктор, ми для вас дзвонимо з Нурсултана.<br>- Як це?<br>- Ну, ми живемо глухому Нурсултана.<br>- Глисти, чи що?<br> <br> - Ти після обіду зазвичай робиш?<br>- Вечеря чекаю...

Також пропоную почитати - Як правильно наносити удар, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2018/09/23/yak-pravilno-nanositi-udar/" title="Як правильно наносити удар">http://superfly.org.ua/2018/09/23/yak-pravilno-nanositi-udar/</a>, тут багато цікавого.

- Маша, прости мене, вчора я вів себе як розпусник і ґвалтівник, я більше так не буду!<br>- Прощу, але присягни, що будеш! Працівник моргу, переспавши з фригідною дівчиною, ніби й не йшов з роботи. А от мені цікаво, скільки разів глухому рік і за яких обставин люди, які знімають на телефон салют 9 травня, його переглядають? Я все віддам, але де мені взяти?<br> <br> - Ви що вчора робили? <br>- Пили.<br>- А що вчора було? <br>- ГРОШІ !!!

Вийшов дорослий «Єралаш» - журнал з назвою «Я алкаш». - Жінки повинні виходити заміж за археологів.<br>- Чому?!<br>- З кожним роком чоловіки будуть любити їх все сильніше. Якщо я Онлайн, або це ще не говорить про те, що я тут... Може, це просто моє... АЛІБІ...<br> <br> Після того, як дружина вигукнула: "Припини весь вечір бігати на кухню!", я переставив холодильник глухому вітальню. Кішка - це той випадок, коли вуса жінку не псують.

- Чоловік, не підкажете, котра година?<br>- Вибачте, дівчина, пів-шостого... Мерія Єкатеринбурга погодилася провести незалежне опитування про будівництво храму глухому сквері, за результатами опитування перемогла дочка Алсу. Аристократично проспав арбузовому після полудня, а прокинувшись, не знайшов біля ліжка дзвоника, зателефонувати прислузі. Лежу, гніваюся. Все життя я хотів кимось стати і чогось добитися... Тепер я розумію, що треба було бути конкретніше. Виявляється лелеки зраджують своїм самкам з капустою.

У цій країні, перш ніж вирішити, що для вас що-то належить по закону і домагатися цього, уточніть, належить чи для вас це по поняттях... Бісять невпевнені глухому собі чоловіки. Я особисто завжди впевнений, що у мене нічого не вийде. Якщо собака навчиться промовляє, або людина втратить останнього 2-а... У мене є мрія. Було дві, але я вже поснідав. 90% моєї історії запитів гугла - це просто слова, які я не знаю як писати.

11 сен 2019, 21:57

Не можу зрозуміти, навіщо люди, які одного разу вже покинувши мене, знову лізуть глухому моє життя? Пішли? Ну і валіть! Я сміття не колекціоную!!! У природі нічого не зникає, тільки списується.<br>© Девіз російських ревізорів Кабінет психіатра. Глухому двері на колінах вповзає пацієнт і гарчить:<br>- Рррррррррр! Ыыыыыыыыыы!<br>Психіатр:<br>- Ви з глузду з'їхали! У мене обід. - Маша, ти що так дивно хліб ріжеш: або великими шматками, або малеханькими? <br>- Ти ж сам хотів різноманітності глухому їжі!<br> <br> Знали б ви, що моя дружина вміє робити на кухні! І все завдяки "Камасутри".

Також пропоную почитати - Привітання на 35 років, детальніше тут <a href="http://thule.kiev.ua/2018/06/19/privitannya-na-35-rokiv/" title="Привітання на 35 років">http://thule.kiev.ua/2018/06/19/privitannya-na-35-rokiv/</a>, тут багато цікавого.

Робота-дім, робота-дім, не будь бумерангом - забий на роботу.<br> <br> Оголошення.<br>Фінська університетська команда з хокею обіграє НХЛ-ст. Дешево. Чиновника, який сказав "Ось я дебіл", посадили за неповагу до влади. Виправленому вірити.<br>Пластичний хірург<br> <br> Потрібно чорнороб на<br>авто-мото-вело-фото-сірник-меблево-м'ясо-колбасо-тракторний завод.

Заглянув глухому холодильник: згущене молоко і цибуля (ріпчаста). Здається я зрозумів як народжуються нові страви і нові смаки. Оголошення.<br>Фірма виконає лакофарбові роботи глухому квартирі вашої тещі.<br>Токсичність гарантуємо. 9 грам важить не тільки куля, але і рятує скальпель хірурга.<br> <br> Суботник по озелененню скверу знову не відбувся, тому що всі знову пішли на мітинг за озеленення скверу.<br> <br> - Соломон Ізраїлевич, їсти бажаєте?<br>- Софочка, треба промовляє не бажаєте, а хочете.<br>- Ну як бажаєте...

Анекдоти про Вовочку стали політичними тепер і на Україні. не Крадуть ті, хто не досить отримує, а ті, хто не досить отримує... за злодійство. Десять полковників ФСБ - бюджет Чечні.<br>Як тобі таке, а, Рамзан Ахматович? Із сучасних квантових технологій глухому Росії найбільш успішно розвивається заплутаність. Як швидко ростуть чужі кар'єри...

Чому прибирання називається генеральною, якщо глухому ній не взяв участь жоден генерал? Драматург пише одну п'єсу, режисер ставить іншу, а глядач дивиться третю.<br>© Едвард Радзинський Я: *випиваю пару келихів і лягаю спати*<br>СЕЧОВИЙ МІХУР: Пам'ятаєш ти хотів почати бігати? Я роблю все через жопу, але зате від серця.<br> <br> Ельцинбург...

12 сен 2019, 05:17

Якщо побудувати нову якісну трасу, або навколо неї будуть виникати осередки бізнесу. Першими з їх стануть пости ДПС. Купив шампунь проти випадіння волосся, але виявилося, що він за.<br> <br> Список важливих справ на сьогодні: <br>1. Не сьогодні — Чому ти не хочеш змінюватися? <br>— Чому не бажаю, давай! Що там у тебе? Нерозумно приймати близько до серця або, що можна послати глухому дупу.

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/den-n-perehid-shvetsiyi-na-pravostoronnij-avtomobilnij-ruh/" title="День «Н»: перехід Швеції на правосторонній автомобільний рух">http://24zp.org.ua/den-n-perehid-shvetsiyi-na-pravostoronnij-avtomobilnij-ruh</a>, тут багато цікавого.

Годі вже є парові котлетки. Пора перебігає на електричні!<br> <br> - Я тебе нікому не віддам. Сама буду катує...<br> <br> - Алло, бабуля, твоя дочка кричить на мене! Приїдь, розберися! А пам'ятаєте, арбузовому винаходу Інтернету, ми замислювалися, що причина тупості - брак інформації? Так от, ми помилялися! - Ви п'єте, коли ви на чергуванні?<br>- Ні глухому жодному разі. Я вже приходжу п'яним.

Коли повернулися діти, собака прикинулася мертвою. Кіт - не встиг. - Виявляється, серед протестувальників глухому центрі Москви було багато приїжджих.<br>- А що глухому Москві ще залишилися москвичі? Чеченські вчені розробили інноваційний фільтр для базару. Я вигадала назву для банку. Банк «Роздолля». Скорочено Раздолбанк. Ніхто не хоче заснувати банк? Дарую. Боротьба з корупцією по-російськи!<br>Викликає начальник до себе підлеглого і каже: "Не по чину береш!".

Знайдені кістки хлопчика, вихованого вовками. Всі лисі – вороги перукарів! - Дівчина, а давайте поснідаємо разом?<br>- Давайте!<br>- Для вас зателефонувати або розштовхати? - Василь Перший, Василь Другий, Василь Третій...<br>- Історію згадуєш?<br>- Та ні, котів.<br> <br> Остерігайтеся тих, хто стверджує, що перед зустріччю не можна їсти часник. Швидше за все це вампіри.

Фото сім'ї глухому автомобілі, підпис до фото:<br>- Вже шостий годину їдемо зі столиці додому. Поки Москва!<br>- Кому пропустила після поки.<br>- Ні. Держдума дозволила росіянам полювати з луками. Дивись, Робінгуди потягнуться до Рубльовському шосе відновлювати справедливість.<br> <br> - Бажаю кота завести.<br>- Слухай, кіт - це серйозно, на все життя. Спершу спробуй одружитися. - Мій дід з голими руками на фашистів ходив!<br>- Ти ж казав - на ведмедя?<br>- Ти б бачив цього ведмедя... Справжній фашист!<br> <br> Вона: - Я йду від тебе.<br>Він: - Це все через мою ірраціональної параної?<br>Вона: - Так.<br>Він: - Це собака тебе напоумила?

14 сен 2019, 18:33
Ответить на тему   [ Сообщений: 373 ]  На страницу Пред.  1 ... 21, 22, 23, 24, 25