Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 19 сен 2019, 04:04

Ответить на тему  [ Сообщений: 366 ]  На страницу Пред.  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Нужна ли очередь? 

Нужна ли очередь на службе?
Нужна. 77%  77%  [ 10 ]
Нет, нужно отключить очередь на всех волнах. 23%  23%  [ 3 ]
Всего голосов : 13

Нужна ли очередь? 
Автор Сообщение

Мені моторошно мати дітей, тому що коли-небудь їм доведеться допомогти з математикою. Одеса.....<br>— Хто ви за національністю?<br>— Так.<br>— Що так?<br>— Що так, або так..<br> <br> — Ваш Абраша вчора зґвалтував нашу Трояндочку! <br>— Вчора? Глухому Шабат?! Над липецької кондитерської фабрикою «Рошен» з'явився білий дим - тато повертається. Дні тижня, глухому які не хочеться йти на роботу, глухому календарі позначені цифрами!

Також пропоную почитати - Мертвий Краснодар, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/mertvij-krasnodar/" title="Мертвий Краснодар">http://sebat.org.ua/mertvij-krasnodar/</a>, тут багато цікавого.

Сиджу вдома, раптом чую якийсь шурхіт глухому шафі. Відкриваю, а це одяг дружини виходить з моди. Білка-летяга так за все життя нікуди і не злітала. Хоча планувала. - Скажіть, яким шампунем ви миєте голову?<br>- Я кип'ячу!<br> <br> Репутація чесної людини дозволяє вкрасти дуже багато... Хотів би образити владу, але не зумів нічого придумати, тому що яку гидоту про їх не скажи, вона виявляється правдою. Засідка, однак.

Кому на Русі жити добре — ті вже глухому Лондоні... Мати купає трирічного сина. Той торкає свої яйця і питає:<br>- Мам, це мої мізки?<br>- Поки що ні, синуля, поки немає. Матеріальне становище: можу собі дозволити викинути капустяний качан, а іноді і два верхніх листків. В зйомках наступного серіалу "Слуга народу 4" будуть брати участь всі жителі України. Волочкова, нарешті, стулила ноги.<br>І разомкнула рот.<br>Це була помилка.<br>Це була велика помилка.<br> <br>

Дама:<br>- Пляшка вина, шматок ковбаски – люблю я такі попередні ласки! - Ігор Володимирович, я глухому понеділок затримаюся. <br>- Добре, але тільки на роботі. Отримав СМС, що я виграв 500 тисяч рублів. Переслав її банку глухому рахунок погашення кредиту. У гіпермаркетах не вірять, що шлюби руйнуються. Немає ні однієї кружки «Кращий вітчим».<br> <br> Квазімодо домігся таки Есмеральди... і після закурив.

- Підемо умнемо?<br>- Зараз 2 години ночі!<br>- Я у тебе час чи що запитала?<br> <br> Люблю підступного чоловіка:<br>- Що тобі приготувати?<br>- Нічого. Є брехня, нахабна брехня і є дані Росстату.<br> <br> — Шо ви мені говорите, наче глухому Одесі немає порядних людей! По-перше, Рабинович, по-друге... е.. еее... А з Миколаєва можна?<br> <br> - Чуєш, хлопчисько, курити є?<br>- Не курю<br>- Спортсмен чи що?<br>- Так<br>- Як ти з матір'ю говориш?

10 сен 2019, 14:40
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Привілей некрасивих людей - знати, що їх люблять за їх особисті якості. Ми, красунчики, не маємо такої розкоші. Чорний гумор як дитина хвора на рак - він ніколи не старіє. Якщо дівчина - цукерка, або їй завжди складно догодити з обгорткою. Не дивлячись на назву, очкову кобру складно налякати. Навіщо тобі кубики на пресі, якщо ти можеш розсмішити жінку?

Також пропоную почитати - Співробітники МНС Газель витягали (5 фото), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/spivrobitniki-mns-gazel-vityagali-5-fo/" title="Співробітники МНС Газель витягали (5 фото)">http://shiva.net.ua/spivrobitniki-mns-gazel-vityagali-5-fo/</a>, тут багато цікавого.

Всім, хто хоче кинути глухому мій город камінь, поспішаю заявити, що не потребую глухому послуги ландшафтного дизайну.<br> <br> Важлива не довжина вихідних, а вміння ними користуватися. Виявивши на мобілі 20 пропущених дзвінків від дружини, починаєш розуміти, що технічний прогрес має свої недоліки. Раніше і сонце було яскравіше, і бутерброди глухому вокзальному буфеті зеленіша... Антивірус Кашпіровського вилікує ваш комп'ютер по фотографії.

- Командир, навіщо ви астронавте Сидорова часто відправляєте глухому відкритий космос?<br>- Дуже дуже хропе...<br> <br> Подружжя розлучається. Суддя - дамі:<br>- Глухому вашому чоловікові було щось, що для вас подобалося?<br>- Було, але я все витратила... У зв'язку з перемогою глухому конкурсі "Голос діти" Микеллы Абрамової надійшла пропозиція перейменувати проект глухому "Голос гроші". Пропоную дівок не мацать, а куличить! Або ми не православні?! Ваш пароль повинен містити цифри, букви, зав'язку, розвиток, кульмінацію і несподіваний фінал.

І, щоб там не свідчили, а кращою фарбою для яєць була і залишається губна помада. На наших очах слово "мільйонер", на тлі мільярдерів, стало тхнути бомжатинкой.<br> <br> Питання вірменському радіо:<br>- Чим відрізняється дурдом від Держдуми?<br>Відповідь:<br>- Глухому дурдомі психам не платять шалені гроші.<br> <br> — Ти ж казала, що любиш мене!<br>— Не треба чіплятися до слів! - Ти не шкодуєш, що проспав третину свого життя?<br>- Неа, я шкодую, що не можу проспати її всю...

- А ось я вже здавна сміття роздільно викидаю. Що не проходить глухому унітаз, викидаю глухому кватирку. А що не проходить глухому кватирку - з балкона. Життя надто коротке, щоб витрачати її на роботу і переїзд від батьків. - Щось чакри сверблять.<br>- А ти не медитуй з ким попало. Хто сказав, що я людина не вразливий? Вид мільйона доларів у мене на столі мене цілком вразив би!<br> <br> - Сьома, ти граєш на тромбоні?<br>- Звичайно.<br>- Що "звичайно"?<br>- Звичайно ні, але ось папа - так!<br>- Що "так"?<br>- Теж немає.

10 сен 2019, 21:55

У Росії на уроках праці школярі роблять табуретки, а глухому Китаї -<br>збирають айфони. Ви бачили, як жінка витягує ліфчик через рукав кофти? Уявіть, що вона може зробити з вашим мозком. Невелика інфляція — все одно, що невелика вагітність. - Здрастуйте, доктор, ми для вас дзвонимо з Нурсултана.<br>- Як це?<br>- Ну, ми живемо глухому Нурсултана.<br>- Глисти, чи що?<br> <br> З першого погляду податки важко полюбити, ось і доводиться придивитися, пару раз обійти...<br> <br>

Також пропоную почитати - Красиві презентації автомобілів, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2018/10/01/krasivi-prezentatsiyi-avtomobiliv/" title="Красиві презентації автомобілів">http://superfly.org.ua/2018/10/01/krasivi-prezentatsiyi-avtomobiliv/</a>, тут багато цікавого.

Розлучилися з хлопцем — стрижіться стисло. Всі ми з покеру знаємо, мати коричневе краще, ніж мати пару. - Ви що вчора робили? <br>- Пили.<br>- А що вчора було? <br>- Гроші. А от мені цікаво, скільки разів глухому рік і за яких обставин люди, які знімають на телефон салют 9 травня, його переглядають? - Переустанови мені Windows!<br>- Галю, ми з тобою зустрічаємося вже рік. До чого такі формальності? - Не нервуй! Нервові клітини <br> не відновлюються!<br>- Не будь дуже розумною. Зуби теж!

В жіночому відділі два чоловікові підходять до продавщиці:<br>- Дайте дві пари жіночих колготок...<br>- А для вас якого розміру?<br>- Все одно, нам глухому банк треба... Зустріч однокласників.<br>- Сім'я, діти є?<br>- Ні.<br>- А що так?<br>- А що не так? У нас інь і янь замінює одна хрень. Хлопці, а коли пройде мода на глаженную одяг, це неможливо витримати вже. Фільм «Нестримні» зі Сталлоне, Віллісом, Шварценнегером – фігня. Реально нестримні – це молоко з огірками.

- Чоловік, не підкажете, котра година?<br>- Вибачте, дівчина, пів-шостого... Я не розумів, навіщо лікар виписав мені ЛСД від запору. Потім побачив дракона і зрозумів. Горілка, коли її п'ють, розуму не додає і не забирає. Вона лише перевіряє, чи є він глухому принципі... В африканських школах діти, які йдуть мочити ганчірку, відсутні тижнями.<br> <br> Виявляється лелеки зраджують своїм самкам з капустою.

Землю – селянам, заводи – робітникам, губи – бантиків, бровки – будиночків. Якщо не їсти після 19 годин, або можна провести вечір не жря. — Дівчина, Ви займаєтеся сексом з незнайомими чоловіками?<br>— НІ!<br>— Тоді я змушений представитися... Олексій...<br> <br> - Яша, тобі сьогодні принесли лист з поміткою "особисто".<br>- Так, Сарочка? І що ж там написано? Вона така товариська, що у неї навіть контактні лінзи!

11 сен 2019, 22:50

Вдало встановлена камера відеофіксації на Кутузовському обійшла за річними зборами весь Російський кінематограф. У природі нічого не зникає, тільки списується.<br>© Девіз російських ревізорів Це так круто, коли музика може забрати тебе глухому інше місце. Приміром, коли глухому кафе грають пісні Бузової, я йду глухому інше кафе.<br> <br> Як! Ви були глухому Мюнхені і не спробували пива?! Але це ж все одно, що побачити Париж і не померти! Будь-яка піца з грибами, якщо почекати довше.<br> <br>

Також пропоную почитати - 20 Років яке весілля вітання короткі, детальніше тут <a href="http://thule.kiev.ua/2018/06/20/20-rokiv-yake-vesillya-vitannya-korotki/" title="20 Років яке весілля вітання короткі">http://thule.kiev.ua/2018/06/20/20-rokiv-yake-vesillya-vitannya-korotki/</a>, тут багато цікавого.

Перемагати треба не глухому попередніх ласках, а глухому самих фінальних. Я або отримую що бажаю, або починаю хотіти щось простіше. - Моя дружина глухому ліжку - як єврейка.<br>- Глухому сенсі?<br>- Дивиться на стіну і плаче. Виправленому вірити.<br>Пластичний хірург<br> <br> Потрібно чорнороб на<br>авто-мото-вело-фото-сірник-меблево-м'ясо-колбасо-тракторний завод.

Крок, рись, інохідь, галоп - ось такою різноманітною може бути жінка глухому позі наїзниці. - Ізя, як ти ставишся до дружини?<br>- Як і до влади. <br> Трошки боюся, трошки люблю, <br> трошки бажаю іншу... Собака - друг людини!<br>Причому, тільки своя. Помічено, що хороша жіноча фігура з часом псується, а погану вдачу – ніколи! - Соломон Ізраїлевич, їсти бажаєте?<br>- Софочка, треба промовляє не бажаєте, а хочете.<br>- Ну як бажаєте...

До речі, перераховуючи заробітну плату, розумієш, що місяць прожитий даремно. - Жінка, а ви знаєте, я одружений!..<br>- Ой, я вас благаю! Ну, не кастровано ж!.. Життя дається не для того, щоб чекати, поки стихне буря. Вона для того, щоб вчитися танцювати під дощем. Дуже сумно, коли дурна людина думає, що він хитрий... Лайфхак: <br>Зробіть ляльку вуду - свою копію.<br>Укладіть її спати раніше.

Чому прибирання називається генеральною, якщо глухому ній не взяв участь жоден генерал? Когнітивний дисонанс - це коли Жириновський називає Зеленського клоуном. Я: *випиваю пару келихів і лягаю спати*<br>СЕЧОВИЙ МІХУР: Пам'ятаєш ти хотів почати бігати? Із понеділка кидаю пити, курити і брехати собі, що з понеділка кидаю пити, курити і брехати собі, що з понеділка... Страшних жінок, Ізя, не буває. Буває жах, арбузовому чого красиві.

12 сен 2019, 07:40

Глухому музичному відділі:<br>- У вас є що-небудь з Алли Пугачової?<br>- Так. Крістіна Орбакайте. Питущий глухому поодинці - сам собі тамада... За статистикою, тільки кожен десятий шлюб щасливий, так що мені ще виходити і виходити! Цитата нашого часу: "Так і що я буду мати за свою безкорисливість?". Завжди поступаюся місця літнім людям глухому громадському транспорті, коли мені треба виходити.

Також пропоную почитати - Станція Парк культури Сокольническая лінія, детальніше тут <a href="http://vipstatus.kiev.ua/stantsiya-park-kultury-sokolnycheskaya-liniya/" title="Станція Парк культури Сокольническая лінія">http://vipstatus.kiev.ua/stantsiya-park-kultury-sokolnycheskaya-liniya/</a>, тут багато цікавого.

У лікарні лежать двоє постраждалих.<br>Один запитує іншого:<br>- Ти як сюди потрапив?<br>- А, я з даху впав. А ти?<br>- Дивись, куди падаєш! - Вчора я ходив на збори страждають передчасною еякуляцією.<br>Так і не досидів арбузовому кінця... Фітнес-браслети - ті ж тамагочі, з тією лише різницею, що тупе тварина, якій ти намагаєшся не дати здохнути - це ти.<br> <br> Вона:<br>- Що мені зробити, щоб глухому ліжку ти випробував максимальне задоволення?<br>Він:<br>- Там все одно не клює. - Зараз вже день або ще ранок?<br>- У кого?<br>- У бухгалтерії.<br>- У бухгалтерії завжди обід.

Мені здається, що якщо до моєї тещі прийде кілер, або вона і йому встигне на мене поскаржитися. - Що може бути гірше розбитого серця?<br>- Склеєні ласти! Самогубець-невдаха скотився з Пізанської вежі. Є люди, які повертаються глухому наше життя, просто, щоб нагадати нам... чому їх більше глухому ній немає... Людина, яка на клавіатурі не лінується дотягнутися арбузовому літери "е" може дістати кого завгодно.

Я не знаю, чого бажаю, але поки не отримаю — не заспокоюся... Страшно навіть вимовити арбузовому чого тепер "доведе язик" після перейменування української столиці... Турист глухому селі запитує у чоловікові:<br>- Як у вас забираються на цей високий дуб, щоб нарвати жолудів?<br>- Дуже просто. Рекс, сюди!<br> <br> Відмінник буде непоганим лікарем, а трієчник - головним лікарем. - Ти так живеш, ніби у тебе глухому запасі є ще одне життя.<br>- Глухому сенсі... одна?<br> <br>

Першим, що впало Серьозі глухому очі, був кіт. І останнім. Як раз або я пішов побути один,а тепер не можу повернутися. Жінки, притягти чоловікові до вівтаря – це для вас не ганятися за кіньми, <br>зупиняти їх на скаку і по палаючих хат кидатися!<br> <br> Хлопчик заліз на дах сараю і впав глухому город. <br>Так сказати, зірвався на хрін! Три головні питання буття: "Хто винен?", "Що робити?" і "Де мій телефон!?".

13 сен 2019, 11:31

Даішник починає наводити порядок глухому країні саме з тебе. Забезпечена жінка глухому холод носить під джинсами цілі колготки! - Які предмети ви використовуєте для самонавчання?<br>- Бумеранг і граблі. Сан-Франциско. Американські митники розчавили бульдозерами дві тонни смартфонів Huawei.<br> <br> Валет даму не б'є, а ось володар - б'є.<br>Це доводить, що Кіркоров - володар російської естради.

Також пропоную почитати - Фото приколи, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/foto-prikoli/" title="Фото приколи">http://yavtanke.org.ua/foto-prikoli/</a>, тут багато цікавого.

Тарганів глухому моїй голові зжерла білочка.<br> <br> З листа глухому редакції:<br>- Здрастуйте! Пише для вас тонка цінителька Шопенгауера та інших розумних слів... Все-таки, спілкуватися з Росією глухому інеті - це для вас не яка-небудь Бельгія. Тут один регіон заснув - інший прокинувся. Якщо бажання не виконується, необхідно змінити виконавця. Ви так нафарбувалися... Для вас не гаряче?!

Єдиний спосіб зберегти здоров'я — це є або, чого не хочеш, пити або, чого не любиш, і робити або, що не подобається. Не опускайтеся арбузовому зарозумілості! Прийшовши на роботу і включивши комп'ютер , не починайте працювати на ньому ось так відразу. Посидьте спокійно хвилин 20. Машина повинна прогрітися. - Милий! Мені так добре, так добре - ніяким мурашки по шкірі бігають.<br>- Так? А я-то думаю - що це на мене заповзати початок. Слова худенького не скаже, відразу пише анонімку.

Тихо спадаючи, лягають на плечі м'які складки лиснючих щік... - Він справжній лідер з великої літери.<br>- Так! Він "лідер" з великої літери "п". Якщо під час дискусії опонент перестав відповідати на ваше хамство, не радійте: ви не переспорили, просто люди втомилися від вашої смороду. Грузинська кухня дуже ординарна. Одна половина страв робиться з кінзи, у другу половину кінза просто додається. "Було б найбільшою помилкою думати."<br> Глухого.І.Ленін, Зібрання творів, том VII, стор 162

Чоловік - це тимчасово, а ось колишній чоловік - це назавжди! Плани на літо: з'їсти 30 кг черешні. Оголошення: "Водій синього рено з буквою "L" на передньому бампері - дуже бажаю з вами зустрітися! Водій білого "ехиѕ". Хочеш маніпулювати дурнем - застав його думати, що він розумніший. Ніхто випадково не глухому курсі, глухому якому переході можна купити диплом полковника ФСБ або хоча б МВС? Дуже потрібно!

14 сен 2019, 07:17
Ответить на тему   [ Сообщений: 366 ]  На страницу Пред.  1 ... 21, 22, 23, 24, 25