Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 28 май 2020, 21:07Ответить на тему  [ Сообщений: 397 ]  На страницу Пред.  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  След.
Нужна ли очередь? 

Нужна ли очередь на службе?
Нужна. 77%  77%  [ 10 ]
Нет, нужно отключить очередь на всех волнах. 23%  23%  [ 3 ]
Всего голосов : 13

Нужна ли очередь? 
Автор Сообщение

Зарегистрирован: 11 июн 2019, 00:53
Сообщения: 5
Откуда: Estonia
Женщины должны удовлетворять мужчин, независимо от занятости и времени суток Но порой возникают проблемы, не всегда удается добиться желаемого результата Мы все исправим, пригласив вас на развратный сайт, где обитают prostitutki-murmansk site проститутки Мурманска Девочки истинно дарят себя в постели, не навязываются, стараются понравиться и подарить счастье С ними время не пройдет даром, личная встреча строго конфиденциальна, поэтому никто не узнает о вашем увлечении Сексуальное мастерство заложено в них природой, инстинкты их ведут к эротическому разнообразию prostitutki-murmansk site Индивидуалки Мурманска тоже знают, что следует делать с клиентом Особенно мужчинам понравится неожиданное поведение, которое будто манит каким-то интимным величием Куртизанки несравнимы с другими девушками, ведь у них все находится под контролем Эти prostitutki-murmansk site шлюхи Мурманска превосходно выполняют свои обязанности В анкетах вы можете предварительно ознакомиться с услугами, тщательно изучить другие данные о леди


12 июн 2019, 01:55
Профиль Отправить личное сообщение ICQ YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 25 июл 2019, 12:51
Сообщения: 1
Откуда: Russia
Hello. And Bye.


26 июл 2019, 09:49
Профиль Отправить личное сообщение ICQ YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 08 авг 2019, 16:54
Сообщения: 1
Откуда: Qatar
гидра - сайт гидра закладки, hydra telegram


08 авг 2019, 16:54
Профиль Отправить личное сообщение ICQ YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 19 авг 2019, 13:56
Сообщения: 1
Откуда: United States
If you’ve read plenty of guarantee friends reviews insuranceforusa.org and still can’t settle on, it weight take to socialize c arrive at a sprinkling quotes to compare. Depending on where you remain and other factors, joined company could offer a much more intelligent give out on auto cover than the rest.


20 авг 2019, 01:41
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 21 авг 2019, 00:00
Сообщения: 1
Откуда: UK
The best auto insurance companies offer more than a low speed here: www.usinsurancereviews.com. They also betoken unstinting coverage, receptive buyer support, and a clear, opportune claims transform backed at near stalwart financials. Six companies—USAA, Amica, Erie, Geico, Esurance, and Country Farm—stood unconscious in our judgement, but all 14 of our excel picks are trusted providers good considering.


21 авг 2019, 15:21
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 04 сен 2019, 12:07
Сообщения: 1
Откуда: Ukraine
Загадка<br>Або слон глухому посудній лавці, або осел глухому посудній лавці. Яка це країна? Спокійно лежить на дивані чоловік з приходом дружини миттєво перетворюється глухому нахабно валяющегося.<br> Холодно стало спати. Глухому роздумах, або купити друге ковдру, або чи заміж пора. Чоловік звичайно обійме, але ковдру зате не дратує. Мама, я посуд помила, уроки зробила, школу закінчила універ, заміж вийшла, дітей народила, можна я піду погуляю? Мужик глухому телефон:<br>- Ну звідки я маю знати, коли у вас місячні?! Звідки я мав знати, кому коли дзвонити?!<br> <br>

Також пропоную почитати - На Універсіаді вболівальник відібрав у хокеїста ключку і продав її за 40 тисяч, детальніше тут <a href="http://darkbluecat.net.ua/na-universiadi-vbolivalnik-vidibrav-u-hokeyista-klyuchku-i-prodav-yiyi-za-40-tisyach/" title="На Універсіаді вболівальник відібрав у хокеїста ключку і продав її за 40 тисяч">http://darkbluecat.net.ua/na-universiadi-vbolivalnik-vidibrav-u-hokeyista-klyuchku-i-prodav-yiyi-za-40-tisyach/</a>, тут багато цікавого.

Уряд заявив, що доходи росіян стали підвищуватися.<br>Я підрахував свої доходи і зрозумів: виявляється, я не росіянин! в балеті на сцені неземну любов до жінок зображують ті, що їх взагалі не люблять? Напився - овоч.<br>Напився глухому Пітері - овочева культура. - Я записався глухому гурток слов'янських рим.<br>- Глухому сенсі?<br>- Глухому коромислі. "Акули стали рідше нападати на людей..."<br>Люди стали несмачні... Силікон глухому помаді!


Дитячу кімнату, глухому якій живе 7-ми річний Андрійко, батьки називають - сынарник! Я так молодо виглядаю, тому що всім вру, що мені на 10 років більше. В СРСР була сама економічна логістика.<br>Весь продукт завозиться глухому Москви. А потім населення саме розвозить його глухому баулах по іншим містам. Звичайно, серед чиновників є порядні, розумні, чесні, добрі, але вони вже накрали і емігрували. Мужик сидів на призьбі і крутив козячу ніжку. Тварина виривалося і дико верещало.


Словниковий припас даішника на 75 відсотків складається з свистків. - Глухому будь-якій ситуації залишайся чоловіком! Зрозуміла?!<br> <br> Дружина – це жінка, яка видає себе за вас. Проти чоловікові з переліком не встоїть жоден рекламщик! Якщо довго дивитися на вогонь, можуть звільнити з МНС.


Краща самозахист - це самонапад. глухому одну хвилину я думаю, що глухому порядку, а глухому іншу мені здається, ніби я помираю. - слухай, Копчений, адже ти не професор?<br>- не професор.<br>- і не вчений?<br>- не вчений.<br>- і не сенатор?<br>- сенатор. <br>- ..... - Будь-яку магію слід робити з любов'ю, радістю чи за покликом праведного гніву...<br>- Поклади арматуру.<br>- Це моя чарівна паличка. Заходиш ти глухому трансформаторну будку, а там трансформаторний пес.


06 сен 2019, 01:20
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 04 сен 2019, 17:16
Сообщения: 2
Откуда: Ukraine
Ван Гог відрізав собі вухо. Це незаперечний доказ того, що радіо Шансон існувало вже тоді. - Як справи на особистому фронті? <br>- Воювати вже не за кого... Влаштував майстер-клас з позитивного мислення, але зал був наполовину порожній... Студент, що забув вдома шпаргалки, за словом глухому кишеню не полізе.<br> <br> Питуща дівчина як локшина швидкого приготування - 3 хвилини і готова.

Також пропоную почитати - Надія Смирнова. Принцеса пішла занадто рано..., детальніше тут <a href="http://hopka.org.ua/nadiya-smirnova-printsesa-pishla-zanadto-rano/" title="Надія Смирнова. Принцеса пішла занадто рано...">http://hopka.org.ua/nadiya-smirnova-printsesa-pishla-zanadto-rano/</a>, тут багато цікавого.

Баба завжди страждає від двох обставин: ні чоловікові і занадто багато мужиків. Життя - це повільне сповзання бірочки з руки на ногу... Сперечатися з жінками - це все одно, що читати ліцензійну угоду. Глухому кінці кінців ти проматываешь і натискаєш кнопку «Я згоден». Порошенко уособлює собою синю частину українського прапора.<br> <br> - Фіма! Ну шо ти заладив як папуга: "Люба, дорога...". Ти глухому конкретних цифрах мене можеш оцінити?


Мені не подобаються накладні нігті, мені подобаються нігті, вирощені своїми руками. Як кажуть, не працюй жоден день глухому життя і тобі не доведеться працювати жодного 1-го деньку глухому життя. А ось ви замислювалися, що підстрибуючи і підстрибуючи на килимку біля входу глухому офіс глухому сніжну погоду, ви, по суті, виконуєте Ритуальний Танець Поваги до Прибиральниці?<br> <br> Я не вважаю себе алкоголіком. Я вважаю себе шопоголіком алкогольної продукції. Коли глухому кімнату зайшла мати, Вітя швидко перемкнув канал і зробив вигляд, що його дуже збуджує ловля карася на Волзі.


Вона була настільки скромна, що соромилася попросити чарку і пила з гортані.<br> <br> Чоловікам на замітку - горілка не тільки робить жінок красивіше, але і добрішими... - Ти мене на світанку розбудиш, Іванко?<br>- Я тебе ні разу не буду, баба Яга<br> <br> Мужик, хто ти, і що робиш глухому моїй квартирі?!<br>- Ой, мені ось щас не арбузовому філософії! Науково-пізнавальний телеканал "Че?"


Християнство поставило хрест на всіх попередніх релігіях. Бісить, коли лежиш, а хочеться ще сильніше лежати. - У 1-го мого знайомого асенізатора є колега - журналіст...<br>- Може, ти хотів сказати "компаньйон"?<br>- Ні.<br> <br> - Це треба обныть.<br>- Може обмити?<br>- Ні. Як тільки російська людина починає щось розуміти, він тут же спивається.


06 сен 2019, 18:38
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 04 сен 2019, 22:35
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
З народних прикмет: коли бюрократ бреше, у нього росте котедж. Кинути можна тільки нецікаву роботу і нелюбу жінку. Палити можна тільки перестати. Дельфіни і кити викидаються на зберігав, тому що їм якась сволота виголосила, що вони ссавці, а не риби. - Аріна, не кричи на! Взагалі мені здається, що це люди, які приходять глухому наше життя, а потім йдуть, потрібні не для досвіду, а для нових треків глухому плейлисті.

Також пропоную почитати - Борислав Береза знову «накинувся» на Ольгу Скабееву в ПАРЄ, детальніше тут <a href="http://p-dir.net.ua/borislav-bereza-znovu-nakinuvsya-na-olgu-skabeevu-v-parye/" title="Борислав Береза знову «накинувся» на Ольгу Скабееву в ПАРЄ">http://p-dir.net.ua/borislav-bereza-znovu-nakinuvsya-na-olgu-skabeevu-v-parye/</a>, тут багато цікавого.

Якщо у вродливої молодої заміжньої сусідки ліжко скрипить тільки одну хвилину за ніч, у вас є шанси. Мовець опечатка: "Тленовости" замість "теленовини". Мені категорично не можна пити — я починаю любити тих, кого не слід... Ранковий макіяж - відновлення особи по черепу. Щоб забезпечити собі старість, треба занапастити молодість!<br> <br>


- Які ще будуть пропозиції щодо поповнення бюджету? <br>- Позичити у США Аляску і тут же перепродати її Канаді. - Вадик, як твоя курсова?<br>- Ще не закінчив, але скоро почну. Листування глухому Інтернеті:<br>- А яке у вас статура?<br>- Спортивне.<br>- А яким видом спорту займаєтесь?<br>- Сумо. Я спокійно ставлюся до чому, що моя дівчина феміністка. Лише б вона готувала, прала і прибирала. – Яка мила дівчинка! Скільки тобі?<br>– 100 грам.<br> <br>


Бувають такі дні, коли я сиджу перед телевізором цілий день. Нудьга страшна. Але якщо його включити, або буде ще гірше. Відчуваєш, що життя вдалося, коли священик на сповіді просить: "розкажіть ще!!!" Якщо вранці ви наяриваете вівсянку, зовсім не обов'язково, що ви - англійський аристократ. Швидше за все, ви або пенсіонер, або бюджетник. Хочеш досягти глухому життя більше, ніж або, про що мріяв - не мрій ні про що. - Чоловік, ви вже 10 хвилин кажіть, а всі стоять і чекають...<br>- Бажаю і кажу, це моя дівчина.<br>- Але це домофон!!!


Яке вино краще всього взяти до яловичого дошираку? Приходить жаба до лікаря Айболіта з носком на голові.<br>Він у неї питає:<br>— Що з тобою сталося, жаба?<br>— Закрий рот, це пограбування. Глухому Загсі Валера навіть не підозрював, що надягає на безіменний палець майбутню коронку на 7-ой нижній. Інтернет-інтернет, дай мені збігати глухому туалет! Три дівиці під вікном...<br>Їх не витримав балкон.


08 сен 2019, 00:49
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 04 сен 2019, 22:35
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Дівчина з першим розміром грудей дуже ображається, коли її при зустрічі запитують: «Ну, як твоє нічого?» Колом безвихідь. Чим далі понеділок - тим ближче понеділок... У мене немає кредитів. Тому для мене слово "колектор"- це просто велика труба з лайном. Хлопець каже дівчині:<br>- Ти - як троянда: красива, принадна, але колюча.<br>- Неправда, я кожен день голюся! - Та йолки-палки, у нього російська мова не рідна?<br>- Приймальний!

Також пропоную почитати - Зеленський викликав істерику серед українських «креаклов» і «лібералів», детальніше тут <a href="http://p-dir.net.ua/zelenskij-viklikav-isteriku-sered-ukrayinskih-kreaklov-i-liberaliv/" title="Зеленський викликав істерику серед українських «креаклов» і «лібералів»">http://p-dir.net.ua/zelenskij-viklikav-isteriku-sered-ukrayinskih-kreaklov-i-liberaliv/</a>, тут багато цікавого.

- де Ти зберігаєш свої гроші?<br>- Глухому основному глухому пам'яті. — Як схрестити свиню та корову?<br>— З допомогою м'ясорубки. Мені категорично не можна пити — я починаю любити тих, кого не слід... Як казав мій старшина:<br>"Ви поки копайте тут, а я піду довідаюся, де треба!"<br> <br> Цікаво, що найбільше противників ГМО глухому країні з двоголової птахом на гербі.


Бензин подорожчав, тому що подорожчала транспортування бензину з-за подорожчання бензину. Існує три агрегатних стани пельменів:<br>1. Власне пельмені.<br>2. Суп-локшина з фрикадельками.<br>3. Макарони з котлетами.<br> <br> Я запитав у ясена... А він мені:<br>- Коли ж тебе відпустить-то, а? Я не той, що колись<br>І з року глухому рік<br>Я ще сильніше<br>Стаю не той... Батьківщина - це де ти живеш, а держава - як живеш.


- А ви знаєте, що Робін Гуд потрапляв глухому муху за 1000 кроків.<br>- Так, славні були часи!<br>- Так, здорові були мухи. Якщо хочеш бути багатим - стань народним депутатом. Життя як зарплата: дитинство – це аванс, зрілість – получка, старість – надія на премію.<br> <br> До уваги садівників! Тваринницька ферма Світанок пропонує якісний гній за низькими цінами і на будь-який смак.<br> <br> З листа глухому газету: "У мене конфіскували самогонний апарат. Чи можу я отримати компенсацію глухому зв'язку з втратою годувальника? "На зустрічах випускників свій особливий дрес-код - туди не пустять, якщо у тебе немає дітей, чоловіка-алкоголіка і трьох підборідь.


У пісні Земфіри «Шукала тебе» потрібно замінити все «тебе» на себе» і стане зовсім добре. Штірліц знав, що зараз він засне за столом і прокинеться рівно через 20 хвилин. Глухому той день він робив це вже глухому п'ятий раз. Відкриває призовник двері, а там - загибель з косою:<br>- Не сси, я прийшла тебе від армії відкосити!<br> <br> Останні слова, які почув Термінатор, потрапивши глухому Росію: "Офігєть, Толян, тут тільки міді кілограм на п'ятдесят!" Сьогодні прокинувся, подивився на календар... Знову не п'ятниця!!! Більше це терпіти не можна, треба щось робити, кудись скаржитися.


08 сен 2019, 02:10
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 04 сен 2019, 23:54
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
У твоїх ніг цей величезний світ, а ти народжуєш глухому 19. Діти вирішили помститися батькам і несподівано, без попередження приїхали на дачу. З новин: "Дмитро Нагієв зіграє Остапа Бендера глухому нової екранізації "12 стільців". <br>Коментар: Це буде не Остап, а Остапище!!! Господи, зроби так, щоб я щоранку прокидався від есемески про надходження грошей на картку! Дружина виконроба народжує на два-три місяці пізніше встановленого терміну.<br> <br>

Також пропоную почитати - Декоративне оздоблення стін під травертин із звичайної шпаклівки, детальніше тут <a href="http://playman.com.ua/dekorativne-ozdoblennya-stin-pid-travertin-iz-zvichajnoyi-shpaklivki/" title="Декоративне оздоблення стін під травертин із звичайної шпаклівки">http://playman.com.ua/dekorativne-ozdoblennya-stin-pid-travertin-iz-zvichajnoyi-shpaklivki/</a>, тут багато цікавого.

- Де ти був? Чому у тебе очі червоні?<br>- Та так, дохрена роботи було, цілий день витріщався глухому монітор, не відриваючись. Потім обкурився.<br> <br> Ніщо так не дуже збуджує плоть, як ангел у плоті. Лікар з Південного Бутово зустрічає пацієнтів словами:<br>- Чуєш, пацанчик, ти чо такий здоровий? Болячки є? А якщо знайду?!... Добро завжди перемагає. Навіть тоді, коли його про це ніхто не просить.<br> <br> Ваш лист позначено як сміття і спалено.<br>З повагою, Пошта Росії.


Будь зад можна помістити на трон, але не будь-яка голова гідна корони... Поліцейський зупинив губернатора, тепер працює лежачим поліцейським. Якщо стає моторошно, перед очима охоронця проносяться кращі кросворди глухому його життя. - Мадам, опишіть себе глухому двох словах.<br>- Я можу глухому двох буковках. «АХ!»<br> <br> Прикро, коли кіт цілими днями жере, спить, нічого не робить, а дружина його любить...


Раніше жінки годували дітей грудьми, а тепер соціальні мережі і instagram. За даними опитувань, 40% росіян не знають, як з такою зарплатою дотягнути арбузовому війни з Америкою. Дама:<br>- Добре-то як! А казав, що просто полежимо...<br> <br> Тільки у нас, підключивши за 20 рублів глухому добу опцію «Знижки» глухому стільниковому операторі ти можеш отримати знижки 10 рублів глухому добу. Ніколи не міг зрозуміти як коти п'ють молоко з блюдця, поки вчора ввечері не розбив пляшку віскаря на кухні.


Хто не ризикує, той зав'язав! П'ю медичний спирт, заїдаю докторською ковбасою, а здоров'я, чомусь, все гірше й гірше. Чоловік розіграв дружину, прикинувшись тверезим. Люди створили машини різними, пробки зрівняли їх. В Сибіру є дві пори року: одне це комарі та інша це охренелый холод.<br> <br>


08 сен 2019, 12:04
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 04 сен 2019, 23:54
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Як перестати збирати музику для плейлиста глухому машину і почати збирати гроші на саму машину?<br> <br> Хлопець з крихітним словниковим припасом зробив своїй дівчині пропозицію словами: «Ну?»<br> <br> - Інтернет-інтернет, дай мені збігати глухому туалет! - Маріванна, я домашнє завдання вдома забув.<br>- А голову ти вдома не забув?<br>- Ні, ось вона, глухому пакеті.<br>- Тоді почнемо ритуал! - Глухому суперечках народжуються істини.<br>- Ти що?! Глухому спорах гриби народжуються!

Також пропоную почитати - Бразилія взяла Copa America, детальніше тут <a href="http://playman.com.ua/braziliya-vzyala-copa-america/" title="Бразилія взяла Copa America">http://playman.com.ua/braziliya-vzyala-copa-america/</a>, тут багато цікавого.

Висока зарплата, почесна пенсія... Що ще потрібно бюрократу, крім хабарів? Психлікарні – єдині медустанови, пацієнти яких задоволені, коли їх не лікують. Коли працюєш на дядька - не заробиш на тіток. Наше керівництво, оцінивши ситуацію, запропонував вимостити благими намірами і дорогу глухому рай. - Я у тебе перший хлопець?<br>- Ну, якщо вважати з мінус вісім, або так..<br> <br>


Будь зад можна помістити на трон, але не будь-яка голова гідна корони... Мамо, наш тато книгу написав. Я чув він по телефону говорив "Все, наш роман закінчений". Металеві конструкції на морозі набувають особливий, вишуканий смак - неможливо відірватися. На Хелловін Дмитро Медведєв вбрався глухому костюмчик долара, напився, і весь час падав. Прикро, коли кіт цілими днями жере, спить, нічого не робить, а дружина його любить...


Підкажіть... Хто нарощує крила? Скрізь тільки нігті, вії та волосся. Бажаю крила!!! Набридло літати на мітлі! Життя чарівна! Не моя, звичайно, але все ж... Чоловіче начало це кінець Тільки у нас, підключивши за 20 рублів глухому добу опцію «Знижки» глухому стільниковому операторі ти можеш отримати знижки 10 рублів глухому добу. Ніколи не міг зрозуміти як коти п'ють молоко з блюдця, поки вчора ввечері не розбив пляшку віскаря на кухні.


Я так добре готую, що моя подруга і мої близькі посилено моляться після поїдання моєї вигадки. У мене немає якихось особливих вимог до дівчини. <br>Одружуся на 19-річній красуні з хорошої сім'ї. Чоловік розіграв дружину, прикинувшись тверезим. Іронія життя глухому те, що ваша неземна, чарівна і неповторна дама серця — це, як правило, чиясь колишня стерво. - Сьогодні субота?<br>- Ні, п'ятниця.<br>- Дива не сталося...


08 сен 2019, 14:42
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 00:39
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Перед тим як увійти глухому палату буйних наполеонів, доктор одягав на одне око чорну пов'язку... З інструкції: «Після розтину герметичної упаковки треба почекати 30 секунд, щоб вивітрився вакуум...» Найсмачніше шкідливо. Найприємніше аморально. Саме гостре нелегально. Звідси така задума глухому очах кожного.<br> <br> Заплатив всі податки, хотів заснути спокійно, а не на чому - на нагом підлозі незручно. - Чим відрізняється начальник від сонця?<br>- У сонця між затемненнями є перерви.

Також пропоную почитати - Художник Олег Анастасов. Російський пейзаж, детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/hudozhnik-oleg-anastasov-rosijskij-pejzazh/" title="Художник Олег Анастасов. Російський пейзаж">http://polyana.kiev.ua/hudozhnik-oleg-anastasov-rosijskij-pejzazh/</a>, тут багато цікавого.

У сніговика був комплекс неповноцінності через маленькі морквини. Мутко пообіцяв за півроку вирішити проблеми ошуканих пайовиків, всім роздадуть по упаковці Мельдонію. Гороскоп на завтрашній день: <br>У оптимістів буде все погано, але вони не помітять. <br>У песимістів буде все добре, але їм знову не сподобається. Водій, запам'ятай: особистий ангел хоронитель літає зі швидкістю не більше<br>100 км/год! Режим "п'ять хвилин тиші" - це коли дружина глухому туалеті.<br> <br>


Добрий ранок – це коли ти його проспав. Єврейкою і мусульманки іноді чомусь називають неотесаними чоловіків, які сповідують інші релігії.<br> <br> - Зрозумій, за межами інтернету є життя!!! <br>- Скинь посилання. - Сима, шо ви робите сьогодні ввечері?<br>- Погоджуюся на всі!<br> <br> «Херес» - це дивовижне поєднання російського НЕМАЄ і англійського ТАК.


Як пояснити іноземцю, що глухому російською мовою фрази "Він непорядна сволота" і "Він порядна сволота" означають одне і або ж? Краще недоспати, ніж переспати. Недосип можна доспати. Пересип отоспать не можна. чи Знаєте ви, що сокола, який щодня клював печінку у Прометея, взгромозди - Цироз? Як повернути режим? <br>1. Зробити ляльку вуду себе. <br>2. Укладати її спати раніше. – Рядовий Транзистор!<br>– Я!<br>– Вийти з ладу!


- Скільки тобі, дівчинко? <br>- Арбузовому краеглухому. На "прямій лінії" Собяніна запитали:<br>- Ваша улюблена пісня про оленів?<br>- "Дорогі мої москвичі"! Якщо глухому "Спокійної ночі, малята" 40 років не можуть виховати Хрюшу, думаю, їм пора визнати, що їхні методи неефективні. Реально безвихідне становище - це коли тебе обвели крейдою. - А що значить 6-ий розряд у охоронця?<br>- Це значить, що він вже вирішує кросворди з "Науки і життя"!


08 сен 2019, 19:06
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 00:39
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Дівчина, а ви володієте мовою по-французьки? - Віктор Іванович, Ви у нас людина досвідчена, от скажіть, що може б жахливіше примх гарної жінки?<br>- Примхи негарної жінки!<br> <br> Варто тільки вибрати собі пастуха, як мимоволі починаєш відчувати себе бараном. Придумав новий вид кави - антидепрэссо, правда там немає кави, тільки коньяк, але одне, комусь згодиться рецепт!<br> <br> Чоловік п'є глухому трьох випадках: коли погано – з горя, коли добре – від радості і, коли все нормально – від нудьги.

Також пропоную почитати - Стильні квіткові сукні на 8-е березня, детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/stilni-kvitkovi-sukni-na-8-e-bereznya/" title="Стильні квіткові сукні на 8-е березня">http://polyana.kiev.ua/stilni-kvitkovi-sukni-na-8-e-bereznya/</a>, тут багато цікавого.

Депутати і бюрократією цінні речі набувають на коррупционе. Із владою як з смачною їжею – наївся, і ще хочеться! Вчора кинув пити. Сьогодні зрозумів, що трохи недобросо. - Як навчитися промовляє "ні"?<br>- Дуже просто, згадайте свій ЗАГС. На голодний шлунок погано думається, але добре мріється.


Головна фортуна життя: встигнути померти арбузовому того, як зрозумів, що щастя глухому життя не було. Якщо уявляти, що зоопарк - це в'язниця для звірів, які вчинили злочин, екскурсія стає набагато цікавіше. - Дорога, можна я нап'юся і скажу хлопцям, що ти мені нічого не дозволяєш і взагалі зламала мені життя? <br>- Ні. - Сима, шо ви робите сьогодні ввечері?<br>- Погоджуюся на всі!<br> <br> - А давайте махнемо на природу?! Візьмемо полотно, фарби, палітру!<br>- Давайте! Але по літру не багато, візьмемо два!<br> <br>


- Підсудний, Для вас надається останнє слово.<br>- У всьому винні лихі 90-е... А що, якщо дороги не ремонтують, бо знають, що скоро машини будуть літати?!<br> <br> Росія - найкраща країна для життя молодих і здорових людей! А от хворіти, старіти і вмирати глухому ній недешево і небезпечно... Одна з дивних речей у дорослому житті, - це мати улюблену конфорку, ніхто про це не говорить. Коли я відкрию свою приватну клініку, найдорожчою послугою глухому ній буде "Просто запитати".


— Ти мене розумієш? <br>— Розумію. <br>— Поясни мені. - Як ти переносиш самотність? <br>- Оді-а-че-ство. Купив куртку фісташкового кольору, і не можу її розстебнути. Реально безвихідне становище - це коли тебе обвели крейдою. Чорні американські лесбіянки глухому рамках боротьби за рівні права зажадали надалі називати їх "афровагиноамериканцами"


08 сен 2019, 20:08
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 09 сен 2019, 17:23
Сообщения: 72
Откуда: Mongolia
dimakeronca ga гипсокартон на потолок Ховрино
fijuwadisju ml проект ремонта МСК
abcycsandgomo cf примеры отделки квартир в новостройке в Тёплый Стан
malhaurairade tk монтаж светодиодного освещения цена в Жилой комплекс Ярцевская
neyschafepphobal tk коммутационные аппараты низковольтные Волоколамск


09 сен 2019, 20:41
Профиль Отправить личное сообщение ICQ YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 04:22
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
- Ви по життю однолюб?<br>- Так, я однолюб. Більше 1-го разу з однією дівчиною не сплю! Перераховувати частину зарплати глухому пенсійний фонд все одно що купувати безалкогольне пиво! Гроші витрачаєш - толку немає...<br> <br> Бабій - це колекціонер метеликів. Я — водомір на озері людських відносин, що ковзає по поверхні, але конструктивно не пристосована занурюватися всередину.<br> <br> - Доктор. Я бажаю а-а і пі-пі!<br>- Сестра! Дайте хворому кря-кря.

Також пропоную почитати - 15 соковитих фотографій, які на хвилину перенесуть вас на море, детальніше тут <a href="http://razvlekuha.org.ua/15-sokovitih-fotografij-yaki-na-hvilinu-perenesut-vas-na-more/" title="15 соковитих фотографій, які на хвилину перенесуть вас на море">http://razvlekuha.org.ua/15-sokovitih-fotografij-yaki-na-hvilinu-perenesut-vas-na-more/</a>, тут багато цікавого.

Магометани вірять глухому Магомета, християни - у Христа, ну а євреї - глухому євро. Невже Петров і Боширов приїжджали подивитися на шпиль Нотр-Дама? - Доктор, я втрачаю пам'ять.<br>- І коли ви почали це розуміти?<br>- Що розуміти?<br> <br> Господарю на замітку. Якщо дружина знайшла твою заначку, або може претендувати лише на четверту частину грошей. - Гей, хлопче, ти що? Тут не туалет, це під'їзд будинку, тут люди живуть! Припини ссать!<br>- Чоловік, не подобається, валі з країни, зрозумів?


Приїжджай до мене на каву, у мене як раз є дві пляшки шампанського. Моя дівчина виголосила, що я не можу їй управляти.<br>І я з цим погодився, адже у мене немає прав категорії С. Бобрихи - самі вірні дружини. Вони точно знають, що від бобра бобра не шукають. Не може людина, вихована глухому борделі, успішно керувати монастирем. Дружина попросила мене подарувати їй на день народження що-небудь з алмазиком... Як думаєте, алмазне свердло підійде?


- Do you speak English?<br>- Yes..сссли б... Що висить, що варто - для програміста одне і або ж. - Знову баньки з ранку заливаєш!!!<br>- Дорога, гарний приколюватися, я ж просто очні краплі закопую.<br> <br> Кожен раз, коли бачу кого-небудь глухому камуфляжному одязі, я спеціально натрапляю на нього, щоб він думав, що це працює. Взагалі-то я працюю для душі! Просто у мене душа просить грошей.


Людьми оволоділа любов, ідентична натуральній. Дружини декабристів поїхали за ними глухому посилання, тому що недоговорили. Збираючи чайне листя на плантації Ліптона, індус Мохаммед навіть не підозрює, що він це робить дбайливо і з любов'ю.<br> <br> Вибираючи між Василиною Премудрої і Оленою Прекрасною, справжній Іван-Царевич завжди вибирає Мар'ю-искуссницу. День дурня закінчився, а дурні - ні...


10 сен 2019, 05:50
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Ответить на тему   [ Сообщений: 397 ]  На страницу Пред.  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  След.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB
Fatal: Not able to open ./cache/data_global.php