Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 19 сен 2019, 05:00

Ответить на тему  [ Сообщений: 475 ]  На страницу Пред.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
Повышение тарифа 
Автор Сообщение

Оголошення: "Розшукується кіт Шредінгера. Живий чи мертвий". - Я тільки подумав про те, що зараз доведеться думати, і відразу втомився думати...<br>- Глухому твій мозок закладені чудові механізми оптимізації! Мій рекорд глухому бігу на 100 метрів - 50 метрів.<br> <br> - Думаєш, що слова нічого не варті? Значить, ти ніколи не спілкувався з адвокатами...<br> <br> Відсутність розуму у дівчини чоловік може пробачити. Але відсутність дупи він не пробачить.

Також пропоную почитати - Ранкові демотиватори, детальніше тут <a href="http://kolizey.net.ua/rankovi-demotivatori-3/" title="Ранкові демотиватори">http://kolizey.net.ua/rankovi-demotivatori-3/</a>, тут багато цікавого.

Коли я одружився, дружина взяла моє прізвище, так що тепер я просто Андрій. Закохався. Усвідомив, що раніше заморочок у мене не було... - Вчора весь вечір дзвонив, дзвонив тобі, чому трубку не береш?!<br>- Так у мене ж визначник номера!<br> <br> Лікарям і вчителям заборонять приймати подарунки.<br>Слава богу, нарешті з корупцією глухому країні буде покінчено. Росіяни, які не доживуть арбузовому пенсії просять їх кремувати, щоб продовжувати працювати глухому пісочному годиннику.<br> <br>

Найбільш відомі приклади тавтологий - "Масло масляне" і "Свято глухому п'ятницю". В Грузії є прекрасне слово "шемомичама" - не хотів, але випадково з'їв.<br>Цим словом можна описати все моє життя... — У мене проблеми з алкоголем.<br>— Які?<br>— Він закінчився. Я говорив своїм дітям не грати глухому російську рулетку. Але як зазвичай: глухому одне вухо влетіло, глухому інше вилетіло. На чемпіонаті світу зі стрибків на лижах з трампліна<br>була дискваліфікована російська збірна <br>за застосування допінгу - горохового супу.

Скільки мені років? Ну я пам'ятаю, як спортивний коментатор розповідав, якого кольору костюмчик у фігуристки. Сподіваюсь ти розумієш, що це я тебе ігнорую, а не ти мене. - Антон, ти думаєш, що я погана мати?<br>- Я Сергій...<br> <br> Ніколи не хотіла дитини! Скільки ж можна страждає?! Заберіть хтось доньку. Їй 24, гарна і дурна.<br> <br> - Я люблю тебе, ти вічно живеш глухому моєму серці!<br>- Ой, ні, дякую, я глухому гуртожитку вже жила, нічого хорошого.

- А картоплю у вас можна замовити?<br>- Так, картоплю-фрі.<br>- Цікаво. І глухому чому ж її відмінність від повної версії?<br> <br> Кожна жінка, отримавши права, вносить глухому ПДР свої зміни. - Офіціант, я був у вас вчора і їв біфштекс. <br>- Так, сер. Ви бажаєте його сьогодні знову?<br>- Ну що ж, давайте, якщо ніхто його більше не їв. На одеському пляжі:<br>- Мадам, ви цілий день на сонці. Не стомилися?<br>- Нічого, на роботі відпочину.<br> <br> - Фіма, ти таки дуже заважаєш мені спати!<br>- Як, Софочка?! Я жеш нічого не роблю! Я навіть не ворушуся...<br>- А пора б вже!<br> <br>

07 сен 2019, 04:34
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Заморожування накопичувальної частини пенсії винен льодовиковий період. Пушкін наше SVO! Дівчата, ви глухому відповіді за тих, кого порушили, але не задовольнили. - Як вихідні провів?<br>- На, зацени відео зі мною! <br>- Але це фото, де ти лежиш на дивані!<br>- Це відео взагалі-то! Бути дорослим - це не чекати новорічного дива, а чекати новорічний корпоратив.

Також пропоную почитати - Працівники ЖЕС розбили припаркований біля будинку автомобіль, детальніше тут <a href="http://nb.kr.ua/2019/07/07/pratsivniki-zhes-rozbili-priparkovanij-bilya-budinku-avtomobil/" title="Працівники ЖЕС розбили припаркований біля будинку автомобіль">http://nb.kr.ua/2019/07/07/pratsivniki-zhes-rozbili-priparkovanij-bilya-budinku-avtomobil/</a>, тут багато цікавого.

Зустрічаються дві блондинкам:<br>- У мене новий молодий чоловік.<br>- І хто він?<br>- Він ветеринарний лікар.<br>- Він воював чи що?<br>- Дурненька, він м'яса не їсть. - Знаєш, що найкращий шлях до успіху, це займатися тільки тим, що ти любиш найбільше!<br>- Знаю, у мене дядько так спився. Якщо життя сприймала б тільки своє, вона б недовго простягнула.<br> <br> Люди, ми глухому відповіді за тих, кого порушили, але не задовольнили. — Вважаєш себе интернетзависимым людиною?<br>— Відповів глухому лз.

Американські поліцейські жорстоко побили китайця, запитавши його ім'я. "Я втратив віру глухому людство!" - заявив Фак Ю. - Той, хто не пам'ятає свого минулого, приречений на або, щоб пережити його знову.<br>- Ти мені це говорив вчора 3 рази.<br> <br> Якщо ви здорово п'єте, здорово матюкаєтеся, маєте здорове почуття гумору, значить, ви здорова людина. Вмовляннями і погрозами затягнув себе на роботу.<br>Стусанами і затрещинами примусив себе працювати.<br>Увечері доведеться відшкодовувати собі моральну шкоду Хотіла зробити сьогодні червоні губи, але глянула глухому дзеркало і зрозуміла, що червоних очей цілком достатньо.

Брат попросив мій улюблений шарф для своєї ролі глухому театрі. Він буде грати бомжа.<br> <br> Я з повагою ставлюся до тих, хто критикує мене. Кожен має право на дурне думка. Виявляється рейтузи - це або ж саме, що і сімейні труси, але набагато тепліше і смішніше. - А скільки для вас років?<br>- Ну, я вам скажу так: пігулки від тиску вже прописали, але я їх запиваю коньяком. Це не життя проходить повз, це ти повз неї стоїш.

Інтернет жахливий тим, що деякі котики популярнішим Фіцджеральда. - Ні, дякую, я до цього повністю індиферентний.<br>- Оригінально Ви слово "пофіг" завуальовують! - Що це?<br>- Програма освоєння Місяця.<br>- Так... Гіпсокартон, піскобетон, паркет, плитка, італійська меблі... Норм. Де підписати? Чорний копач знайшов глухому поле протипіхотну міну часів Великої Вітчизняної війни і особисто доповів про це товаришеві Сталіну.<br> <br> Об'єм виховної роботи створюваного єдиного козачого війська буде вимірюватися глухому нагайкочасах.

07 сен 2019, 08:50

У приватній стоматології боляче тільки біля каси.<br>Для всього іншого є анестезія. Дівчина - хлопцеві:<br>- Кажуть, що з розумними людьми дружити важко. А ти, я бачу, компанійський!<br> <br> Гаразд, березі я природу. А вона мене комарами кусає. Якщо на столі з'явився святковий тортик - це означає, що глухому цьому будинку для вас будуть раді ще хвилин п'ятнадцять. - Скажіть, а від яких грибів краще всього накриває?<br>- Від ядерних.<br> <br>

Також пропоную почитати - Змагання по перенесенні дружин у Великобританії, детальніше тут <a href="http://neveroyatno.com.ua/2019/08/04/zmagannya-po-perenesenni-druzhin-u-velikobritaniyi/" title="Змагання по перенесенні дружин у Великобританії">http://neveroyatno.com.ua/2019/08/04/zmagannya-po-perenesenni-druzhin-u-velikobritaniyi/</a>, тут багато цікавого.

Сидять два кілера глухому засідці. Один – іншому:<br>- Он він йде зі своєю вдовою...<br> <br> - Ти чи що спляча красуня?<br>- Ну я.<br>- А чого така страшна?<br>- Тільки прокинулася. Я собі знайшов дуже гарну квартирку: вітальня, їдальня, спальня, кабінет... І так зручно - все глухому одній кімнаті. Дружина запитує в чоловіка:<br>- Скажи, дорогий, а як ти відреагуєш, якщо я пересплю з твоїм кращим другом?<br>- Я подумаю, що ти лесбіянка. Перш ніж щось сказати, спочатку задумайся, а потім промовчи.

Перекладачка Люба, глухому деякій мірі, знайшла роботу за фахом. Вона працює глухому кафе, глухому якому переводить продукти. Дуже добрий хлопчик підгодовує білочку, яка приходить по вихідних до його татові. Коли випиваю, стаю дуже неприємним, і зі мною ніхто не хоче спілкуватися. <br>Тому намагаюся пити якомога частіше. У нас завтра на роботі чорна п'ятниця, начальник всім пообіцяв знижки арбузовому 50% на заробітну плату! Я тільки зараз зрозумів, чому співачка Слава глухому пісню "Самотність сволота" співає, що не відчуває руку...

Бувають дні, коли найкраще, що я можу виділити глухій своїй роботі - це або, що моє крісло може розгойдуватися. Вельми іронічно, або, що Інтернет був створений, щоб економити час. За даними статистики, у Владивостоці азіатів глухому два рази більше, ніж росіян. Мер Владивостока Лао Цзи заявив, що це повна цюсь.<br> <br> Авіакомпанія "ПЕРЕМОГА": РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО! Ручна поклажа не пройде! "ПЕРЕМОГА буде за нами!<br> <br> - Ти можеш хоч трохи не брехати?<br>- Гаразд, можу і помовчати.

Кіт породи мейн-кун насьцяв гостям глухому туфлі і випадково затопив сусідів знизу. не Можна жити глухому Росії і не матюкатися.<br>© Олександр Ширвіндт<br> <br> - Доктор, що я жахливо себе почуваю.<br>- Курите?<br>- Ні.<br>- П'єте?<br>- Ні.<br>- Ну, а що ж ви хотіли, голубчику? Перше, що зробив розумний робот-пилосос глухому моїй квартирі, намагався втекти. У Зімбабве якщо суддя погано відсудив футбольний матч, його з'їдають. Якщо добре - все одно з'їдають. Глухому Зімбабве футбол взагалі формальність.<br> <br>

07 сен 2019, 17:01

Сходив глухому стоматологію дізнатися за ціни на протезування. Таки блендер на порядок дешевше... Питання вірменському радіо:<br>- Чи можна спати з відкритим вікном?<br>Відповідь:<br>- Звичайно, можна, якщо більше не з ким.<br> <br> Люди, які переходять на червоний, для вас так важливо, щоб глухому вашої смерті був винен саме автомобіліст?<br> <br> Грішники після смерті потрапляють глухому маршрутку.<br>Глухому будній день. Глухому 7 годин ранку. Назавжди. Врятувати шлюб від розлучення можна, якщо не з'явитися на весілля.

Також пропоную почитати - Прикольні картинки. Вечірній випуск (76 фото), детальніше тут <a href="http://pravdu.com.ua/prikolni-kartinki-vechirnij-vipusk-76-foto-2/" title="Прикольні картинки. Вечірній випуск (76 фото)">http://pravdu.com.ua/prikolni-kartinki-vechirnij-vipusk-76-foto-2/</a>, тут багато цікавого.

Британські вчені винайшли такий прилад, за допомогою якого можна просто проходити крізь стіни, а охрестили його взагалі прикольно - двері. Якщо комусь дуже хочеться розлучитися, передаю рада моєї бабусі:<br>«Терпіть і любіть один 2-а. Дві пенсії краще, ніж одна!»<br> <br> Я нещодавно прочитав так багато жахливих речей про пияцтво і куріння, і прийняв тверде рішення: БУДУ БІЛЬШЕ ЧИТАТИ!<br> <br> Тобою не досить цікавляться і ти не знаєш чим себе зайняти?! Позич грошей.<br>Щирий інтерес з боку кредиторів тобі забезпечений. Сиджу ось, працюю.<br>Дивно - ось чому 5-ти копійчана монета глухому праву ніздрю влазить, а глухому<br>ліву немає?

У Ізі 6 яблук, а у Вані ні 1-го. Ізя дав Вані 3 яблука. Питання: коли Ваня повинен повернути Ізі 5 яблук? Дуже небезпечна гра - шахи, там є така фігура - ферзь, якщо під час гри раптом заснеш, можна впасти на неї оком і померти. Кажуть, медузи - це загублені контактні лінзи китів.<br> <br> Життя чарівна і дивна! А що око сіпається... так від подиву і смикається! "ІДІЙОТ" - одиниця виміру інтелектуальної потужності.

Жінка може нескінченно дивитися на три речі...<br>А потім - бац! І купити відразу сім!<br> <br> Кращі речі глухому життя - це зовсім не речі. - Давай зіграємо глухому кістки?<br>- Давай. Цзю.<br>- Меладзе.<br>- Ціолковський. Напис на задньому бампері: "Не бібі, бибун!" Сказав дівчині, що не можна поставити засос на лоб, ніяким посперечалися.<br>На наступний день говорив всім, що вдарився об одвірок...

У касирки з великими грудьми здачу не перераховують. З'ясувалося, що продуктивність суперкомп'ютера для МВС становить кілька мільйонів рублів глухому секунду. — І як ти глухому ліжку? <br>— Та нічого... поміщаються. Все, що я знаю про Кім Кардашьян, я дізнався проти своєї волі!

09 сен 2019, 00:12

- Ви по життю однолюб?<br>- Так, я однолюб. Більше 1-го разу з однією дівчиною не сплю! Перераховувати частину зарплати глухому пенсійний фонд все одно що купувати безалкогольне пиво! Гроші витрачаєш - толку немає...<br> <br> - Ікра правої ноги че-то ниє...<br>- Нерест?!.. Квазімодо все-таки запалив з Есмеральдою. Абрам! Це правда, що тебе вчора глухому лісі покалічили?<br>— Теж мені ліс - всього три берізки і кущик!<br> <br>

Також пропоную почитати - Підбірка барвистих і яскравих фотографій з картинками з мережі, детальніше тут <a href="http://razvlekuha.org.ua/pidbirka-barvistih-i-yaskravih-fotografij-z-kartinkami-z-merezhi/" title="Підбірка барвистих і яскравих фотографій з картинками з мережі">http://razvlekuha.org.ua/pidbirka-barvistih-i-yaskravih-fotografij-z-kartinkami-z-merezhi/</a>, тут багато цікавого.

Заповітна мрія кожного оленя - светр з людьми!<br> <br> Син Лукашенка отримав важливий пост... Треба ж - такий невеликий, а вже Лукашенко! Хлопець з дівчиною грають <br>глухому карти на бажання. Дівчина:<br>- Відразу попереджаю, що<br>"в усі щілини!" - це три бажання! Добре вихована людина дивиться глухому замкову щілину байдужим поглядом. Найтриваліший поцілунок був зареєстрований цієї зими глухому Норильську, між хлопчиком і гойдалкою.

Не можу намилуватися, коли люди виходять з поїзда Білгород-Москва глухому модному лахах, з поголеними скронями і відром яблук.<br> <br> Люблю пельмені. Наллєш води глухому каструльку, вскипятишь, туди для смаку солі, зелені, лавровий лист. А якщо гроші є, або ще і пельмені. Купи квартиру за подвійною ціною глухому центрі Москви і виграй безкоштовно крутейшую бейсболку з написом "Лох"! Не може людина, вихована глухому борделі, успішно керувати монастирем. - Милий, може зв'яжеш мене сьогодні вночі?<br>- Ой, тобі лише б нічого не робити.<br> <br>

Коли я був молодим, я міг на рубль глухому магазині набрати горілки, консервів і хліба. Це зараз скрізь дурні камери відеоспостереження. "Я скоро повернуся" - зазвичай правда, "я скоро поверну" - зазвичай брехня!<br> <br> А сонечка глухому Індії - священні тварини? Пам'ятка від укусів кліщів:<br>1. Кусай першим.<br>2. Ніякої жалості до кліщів.<br>3. Майже смішні малюнки про кліщів. Осміяний кліщ - слабкий.<br> <br> Не їм після 6 вечора вже 3 деньку.<br>Пішли:<br>Живіт - на 0,0001%<br>Бока - на 0,0001%<br>Бажання жити - на 99%

- Офіціант! Глухому моєму пиві муха!<br>- Ну, ти і жаднюга! Ну, що вона, багато вип'є, чи що? Дружини декабристів поїхали за ними глухому посилання, тому що недоговорили. Збираючи чайне листя на плантації Ліптона, індус Мохаммед навіть не підозрює, що він це робить дбайливо і з любов'ю.<br> <br> Він наближався до старості, але дуже повільно і постійно озираючись.<br> <br> Глухому відносинах з цієї самозакоханою жінкою він відчував себе третім зайвим.

10 сен 2019, 06:45

- Ти чого книгу читаєш? Меломан, чи що? Мужик сказав — чоловік зробив, тому і чоловіки у нас тихі... і мовчазні... Дуже важливо глухому відносинах, щоб у чоловіка був не instagram, а гроші.<br> <br> Підкажіть, де купити квиток глухому Росію? Глухому ту, яка по телевізору. Більшу частину свого життя минтай проводить глухому свежемороженном вигляді.

Також пропоную почитати - 11 «дорослих» способів використовувати олівець не за призначенням, детальніше тут <a href="http://sortis.com.ua/11-doroslih-sposobiv-vikoristovuvati-olivets-ne-za-priznachennyam/" title="11 «дорослих» способів використовувати олівець не за призначенням">http://sortis.com.ua/11-doroslih-sposobiv-vikoristovuvati-olivets-ne-za-priznachennyam/</a>, тут багато цікавого.

Хлопців, я не збираюся зупиняти коня на скаку, я сама пашу як кінь, зупиніть мене. - Святий отець, чому Господь любить атеїстів?<br>- Вони не вантажать його своїми неуввязками.<br> <br> Каталонці рвуть іспанський прапор,<br>Іспанці - каталонська.<br>І тільки одесити Фіма і Сема день і ніч ті самі шиють прапори - Як Ви ставитеся до здорового способу життя?<br>- Ходжу палити глухому сквер. Там повітря чистіше. Горілка — жіночого роду. То-то я підозрював, що доброго від неї не чекай!

Американець думає на бігу, француз на ходу, англієць на три кроки вперед, наш, - після вчорашнього. — Ти віриш глухому диво?<br>— Ні.<br>— Це ти даремно. Глухому себе треба вірити. Дівчина запитує подругу:<br>- Чому ти така сумна? Тому що жирненька, чи щось сталося?<br> <br> Ні глухому 1986, ні глухому 2086 році, ні Колі Герасимову, ні Алісі й глухому голову не прийшло шукати допомоги у московській міліції...<br> <br> Не можеш знайти свою половину? <br>Тобі її замінять дві по 0,25!<br> <br>

Працюю глухому космічної галузі. Радує, що серед колег майже немає плоскоземельщиков. Пельмені - це як «Рафаелло», тільки з м'ясом. Із морепродуктів можу дозволити собі сіль. Тисячі людей, 10-ки автомобілів, несподівані повороти сюжету. Дивіться глухому вікно. Я абсолютно випадково наступила йому на ногу, а він дивиться на мене матом.

Не бажаю сказати що я лінивий, але глухому рок-групі я був би барабанщиком, тому що він сидить. Варто визнати, що кращий блиск для губ - це масло від вареників з картоплею. - Не плач! Якби бог хотів, що б у тебе був хлопець, він створив би тебе красивою.<br> <br> Ми познайомилися з нею глухому інтернеті. Це була любов з першого сайту. Нещодавно прочитав слово унітаз навпаки, тепер боюся на нього сісти.

11 сен 2019, 13:36

За даними ВЦИОМ у росіян за останні три роки зросли доходи, що тепер глухому документах їх будуть офіційно називати доходяги. Хотілося б роздобути довідку про наявність у мене всіх довідок. Щоб закрити довідкову тему раз і назавжди. Гроші для мене не головне глухому життя, тому що не може бути головним або, чого немає. — Вважаю арбузовому трьох! <br>— Я б, на твоєму місці, викреслив цю сходинку з резюме. - Лікаря! Тут людині не оч!<br>- Че з ним?<br>- Хз.<br>- Гаразд.

Також пропоную почитати - Сайт по імені Z., детальніше тут <a href="http://upi.kiev.ua/2018/03/05/sajt-po-imeni-z/" title="Сайт по імені Z.">http://upi.kiev.ua/2018/03/05/sajt-po-imeni-z/</a>, тут багато цікавого.

Оголошення: "Глухому зв'язку із зростанням цін на бензин обміняю свій автомобіль на рушницю". Яке найбільше досягнення мера ?<br>Заміна глухого Москві бордюру на поребрик.<br> <br> Ні сорому, ні совісті. Та й взагалі - ні грама зайвого. Якщо правила хороші, значить, виключення з їх ще краще. - Дорогий, дай мені грошей на кишенькові витрати.<br>- Скільки?<br>- Тисяч п'ятсот...<br>- Ні хера в тебе кишені!!!

Танці — це сурдопереклад музики. Романтична дівчина чекає свого царевича. Романтична і розумна теж чекає, але при цьому не втрачає часу дарма. – Вова, які у тебе плани на липень? <br>– Наполеонівські! <br>– Ти твердо вирішив валити з Росії?! А глухому підсумку ти усвідомлюєш, що єдині руки, глухому які ти зможеш впасти і розридатися, — це твої власні... Ніколи не оборачивайтесь тому. Там все без змін.<br> <br>

Піддатий клієнт читає бейджик на грудях офіціантки:<br>- Любов... А другу як звуть? Що таке шлях через пекло глухому рай? Це плацкартний вагон на курорт Краснодарського краю! Ну і часи настали. Ще глухому школу не пішов, а вже глухому однокласниках зареєструвався. П'яний чоловік глухому барі репетує:<br>- Всі адвокати - злодії!<br>Інший чоловік йому:<br>- Але-але, легше, компаньйон.<br>- Ти що, юрист?<br>- Ні, злодій. Ви дивуєтеся, чому з "натурального молока" стало неможливо зробити кисле молоко? Запам'ятайте: пальми не киснуть, вони відразу гниють.<br> <br>

От за що мені подобаються естонці, вони на анекдоти про себе не ображаються! Принаймні, перші два-три деньку. Хочеш на швидку руку заробити грошей?<br>Стань донором сперми. У наших чиновників, замішаних виробилася єдина стратегія: обпікшись на країні, дмуть з неї! Фірми машин "Запорожець" і "Mercedes" вирішили об'єднатися, і вигадали дві нові марки машин: "Мерсорожец" і "Запердес". — Ви не знаєте, як ми завтра працюємо? <br>— Неохоче...

13 сен 2019, 02:27

- Як справи, Боярський?<br>- Пора-пора-по-різному! - Іванов, ти чому уроки не зробив?<br>- Вчора у нас вдома тато з одним пив...<br>- І що?<br>- Стіл був зайнятий...<br> <br> Видалили з друзів? Так... Збирайтеся, лайки, ми йдемо.<br> <br> Цитата нашого часу: "Так і що я буду мати за свою безкорисливість?". На нудистському пляжі глухому карти грають на вдягання.

Також пропоную почитати - Важкої чоловічої долі пост. Підбірка страждають мужиків, що чекають своїх дам у магазинах, детальніше тут <a href="http://vipstatus.kiev.ua/vazhkoyi-cholovichoyi-doli-post-pidbirka-strazhdayut-muzhykiv-shho-chekayut-svoyih-dam-u-magazynah/" title="Важкої чоловічої долі пост. Підбірка страждають мужиків, що чекають своїх дам у магазинах">http://vipstatus.kiev.ua/vazhkoyi-cholovichoyi-doli-post-pidbirka-strazhdayut-muzhykiv-shho-chekayut-svoyih-dam-u-magazynah/</a>, тут багато цікавого.

Старий на ринку звертається до продавця: <br>- Палець відрізай собі і туди ж глухому мішок клади! <br>- Глухому сенсі? <br>- Ну, ти ж його теж зважив!<br> <br> - Пап, а пап, купи мені новий вінчестер, а або старий загнувся.<br>- А ну-ка, покажи... Так, тепер ти можеш з-за рогу стріляти. Фітнес-браслети - ті ж тамагочі, з тією лише різницею, що тупе тварина, якій ти намагаєшся не дати здохнути - це ти.<br> <br> Два п'яних чоловікові сидять глухому барі:<br>- Ти не знаєш, скільки зараз часу?<br>- Так, знаю.<br>- Дякую!<br> <br> - Зараз вже день або ще ранок?<br>- У кого?<br>- У бухгалтерії.<br>- У бухгалтерії завжди обід.

У нас із Біллом Гейтсом загальний капітал становить 102,1 мільярда доларів і 2307 рублів. - Ви мене всиновили?<br>- Ти оптиміст, якщо думаєш, що ми тебе вибрали... - Багато людей боїться висоти. І одиниці, як я, бояться широти. - Я на першому побаченні не погоджуюся на інтим. Може бути, на другому...<br>- Ну, тоді арбузовому побачення... і знову здрастуйте!..<br> <br> - Дівчина, що ви там читаєте таке товсте?<br>- Свою медичну...<br>- Ой, вибачте мене, здається, дружина кличе!

За даними ВЦИОМ 46% росіян довіряє даними ВЦВГД. А решті 100% повинно бути соромно. - Ти з алкоголем дружиш? <br>- Ні, у нас з ним війна на знищення.<br> <br> Ось чому у політичних повій і статус високий, і гонорари, а у звичайних навіть трудової книжки немає? Якщо б не було води, Ісус би не перетворив її глухому вино і ніхто б не захотів ставати християнином.<br>Вода важлива.<br> <br> – Знаєш, хто я?<br>– Хто?<br>– Пожирач душ!<br>– Тобі лише б що-небудь пожерти.

Картавая дівчинка не говорить на людях слово "атрибут"... Добре молоді! У їх є ще 20 років, щоб зрозуміти, що їх вже нічого немає. На співбесіді<br>- У вас є рекомендація з минулої роботи?<br>- Так...Мені порекомендували шукати іншу роботу Хлопчик заліз на дах сараю і впав глухому город. <br>Так сказати, зірвався на хрін! Дурень - це людина, довічно звільнений від умовиводи.

13 сен 2019, 10:05

Якщо ти народжений без крил, або не заважай їм рости. - Як ваш стан? <br>- Для вас краще знати, доктор, глухому процесі лікування воно, практично, стало вашим. - Які предмети ви використовуєте для самонавчання?<br>- Бумеранг і граблі. Довго милася шампунем-кондиціонером і застудилася. Оголошення:<br>- Чоловік допоможе красивій дівчині отримати материнської капітал.

Також пропоную почитати - Дженніфер Еністон 50 років: 50 секретів краси актриси, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/dzhennifer-eniston-50-rokiv-50-sekretiv-krasi-aktrisi/" title="Дженніфер Еністон 50 років: 50 секретів краси актриси">http://yavtanke.org.ua/dzhennifer-eniston-50-rokiv-50-sekretiv-krasi-aktrisi/</a>, тут багато цікавого.

- Здрастуйте, ви хочете поговорила про Бога?<br>- Доктор, ідіть ви глухому жопу з вашим чорним гумором. Ти став дорослим, коли не можеш з'їсти більше пельменів, ніж тобі років. Все-таки, спілкуватися з Росією глухому інеті - це для вас не яка-небудь Бельгія. Тут один регіон заснув - інший прокинувся. - За що сидиш?<br>- Портрети малював...<br>- Які портрети?<br>- Так глухому основному Франкліна... Брак однієї коми часто перетворює аксіому глухому финомене або сарказм глухому проповідь.

- Поговоримо за життя?<br>- А матом можна?<br>- Ні. Закон "про образу влади" вже вступив глухому силу.<br> <br> Навіть якщо знання роздаються безкоштовно - приходити треба все одно зі своєю тарою. - А що буде, якщо випити занадто багато горілки?<br>- Буде післязавтра. - Милий! Мені так добре, так добре - ніяким мурашки по шкірі бігають.<br>- Так? А я-то думаю - що це на мене заповзати початок. - Стій! Хто йде?!<br>- Свої з пляшкою.<br>- Пляшка до мене, решта - на місці.<br> <br>

Оголошення: ,,Куплю сторожового хом'ячка з трилітрової будкою." Зануда-це той, якому співаєш: "Забирай мене скоріше, увози за 100 морів!", а він глухому відповідь поправляє окуляри: "Але на Землі тільки 63 моря." Аллу Пугачову довезли до потягу на машині по перону московського вокзалу. Коли вона помре, її чорти глухому пеклі до сковорідці на лімузині підвезуть. Реакція іноземців на цукерки "Пташине молоко":<br>- У вас що, птахів доять?<br>- У нас глухому Росії доять всіх! "Було б найбільшою помилкою думати."<br> Глухого.І.Ленін, Зібрання творів, том VII, стор 162

Навальний знову знайшов єдинороса-мільярдера.<br>Так собі новини.<br>Нехай спробує знайти єдинороса-нищеброда. Прес-конференція — це вміння відповідати на питання, які не ставили, з метою не відповідати на ті, які задали. Бородайтый... <br>Жив на світі косоокий цар. Пішов він значить куди очі дивляться і порвався.<br> <br> Побував сьогодні на свіжому повітрі. А нічого - і там люди живуть.<br> <br> 90-82-90.<br>- Дівчина, щось у вас талія многовата?<br>- Це не розмір, це бали ЄДІ!

14 сен 2019, 05:52

Підкажіть, де можна знайти нормальну бабу без реєстрації і ПМС?<br> <br> Купив шампунь проти випадіння волосся, але виявилося, що він за.<br> <br> Список важливих справ на сьогодні: <br>1. Не сьогодні Якщо у дівчат ноги ростуть від вух, або де ж у їх вуха?<br> <br> - Вже йдете?<br>- Так.<br>- А че так повільно?

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/prostij-sposib-zbilshiti-produktivnist-pratsi/" title="Простий спосіб збільшити продуктивність праці">http://24zp.org.ua/prostij-sposib-zbilshiti-produktivnist-pratsi</a>, тут багато цікавого.

Справжня трагедія сучасної дівчини - це коли виходиш заміж по любові, а потім виявляєш, що у цього козла ні гроша за душею. - Привіт, що без настрою?<br>- Так ось тебе зустрів.<br>- Така ж фігня. Все добре глухому міру... крім зарплати.<br> <br> А пам'ятаєте, арбузовому винаходу Інтернету, ми замислювалися, що причина тупості - брак інформації? Так от, ми помилялися! - Ви п'єте, коли ви на чергуванні?<br>- Ні глухому жодному разі. Я вже приходжу п'яним.

Звичайно, я знав, що вона заміжня, але навіщо було тягнути на побачення чоловіка?<br> <br> Новий національний мегапроект на 10 трлн. руб. - воду з районів затоплення будуть перекидати глухому зону лісових пожеж. В якому віці у жінок між ніг починає рости мітла?<br> <br> Я вигадала назву для банку. Банк «Роздолля». Скорочено Раздолбанк. Ніхто не хоче заснувати банк? Дарую. Боротьба з корупцією по-російськи!<br>Викликає начальник до себе підлеглого і каже: "Не по чину береш!".

Єдиний недолік грошей - їх нестача.<br> <br> Якось одна дівчинка лизнула качелі і... обпекла язик. Бо нєфіг глухому Ізраїлі влітку гойдалки лизати! Замість того, щоб голосити про те, куди котиться цей світ, краще б наваляли люлей тим, хто його туди їде. Лікарі влаштували страйк і вийшли на мітинг, але ніхто не зміг зрозуміти їх вимог за написами на плакатах. Остерігайтеся тих, хто стверджує, що перед зустріччю не можна їсти часник. Швидше за все це вампіри.

Ніколи не треба заважати пива з горілкою! Алкоголь унікальна речовина: увечері він отрута, а вранці - протиотруту! Пенсійна реформа: так як грошей стало не багато, всі отримають по e-балу.<br> <br> Лайфхак. Якщо ви не зможете заснути, або послухайте мелодію будильника. Що буде, якщо Кіркорова з'їсть крокодил? Він ще довго буде какати стразами.

14 сен 2019, 16:14
Ответить на тему   [ Сообщений: 475 ]  На страницу Пред.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32