Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 19 сен 2019, 04:04

Ответить на тему  [ Сообщений: 348 ]  На страницу Пред.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
Не смог дозвонится в Тех. Поддержку. 
Автор Сообщение

У Росії всі платні послуги починаються зі слів: "Ну, взагалі-то це заборонено".<br> <br> - Хто мені скаже, чому, як тільки десь трапляється якась глобальна херня, все відразу телефонують мені?<br>- Але ж ви міністр МНС! Гроші для мене не головне глухому життя, тому що не може бути головним або, чого немає. Посадив дід печінку. Зросла печінка велика-превелика... Тільки у нас можна побачити оголошення типу "навчання водінню осіб, які мають права".<br> <br>

Також пропоную почитати - Шоумен Зеленський оголосив про участь у виборах президента України (10), детальніше тут <a href="http://upi.kiev.ua/2018/03/18/shoumen-zelenskij-ogolosiv-pro-uchast-u-viborah-prezidenta-ukrayini-10/" title="Шоумен Зеленський оголосив про участь у виборах президента України (10)">http://upi.kiev.ua/2018/03/18/shoumen-zelenskij-ogolosiv-pro-uchast-u-viborah-prezidenta-ukrayini-10/</a>, тут багато цікавого.

Колективний сон глухому робочий час зміцнює корпоративний дух.<br> <br> Яке найбільше досягнення мера ?<br>Заміна глухого Москві бордюру на поребрик.<br> <br> Ні сорому, ні совісті. Та й взагалі - ні грама зайвого. У Росії все тримається на чесному слові. На цьому чесному слові. Нещодавно запитав знайомого:<br>- Ти кредит ще плачеш?... ой... платиш?<br>А обмовка по Фрейду.

Зустрів на місцях інтернету фразу і тепер намагаюся її осмислити:<br>"...євреям вдалося-таки відхреститися від мусульман..." - Ви хочете влаштуватися до нас виконробом?<br>- Так.<br>- А який у вас досвід роботи?<br>- Я цілий рік вчив молдаван будувати мені дачу! Раніше британські джентльмени йшли, не прощаючись, а сьогодні прощаються, але не йдуть.<br> <br> А глухому підсумку ти усвідомлюєш, що єдині руки, глухому які ти зможеш впасти і розридатися, — це твої власні... — У вас так класно, такі смачні напої, так затишно, такий гарний інтер'єр, хочеться повертатися і повертатися. <br>— Для початку підіть.

Дід – онука:<br>- Ну, ти й фрукт!<br>- Від сухофрукта чую! Як каже моя дівчина - "Я з тобою зустрічаюся виключно з любові, але це не означає, що безкоштовно". Дружба - це коли ви ненавидите одних і тих же людей.<br> <br> Якщо діарея застала вас зненацька, не лякайтеся — це тільки погіршить ситуацію.<br> <br> Ось глухому дитинстві, лише б додому не загнали, а тепер - лише б не вигнали.

Клініка гіменопластики = вагиноремонтный завод. - Знаєш, що буває з дівчатами, які не хочуть їсти манну кашу?<br>- Так, мамочко. Вони стають стрункими і працюють манекенницями. Кажуть, що немає нічого вічного. Брехня! От у більшості російських пенсіонерів, наприклад, вічно немає грошей... Командир на побудові боєць:<br>- Іванов, ти дурень!<br>- Але командир...<br>- Це наказ! Треба зняти серіал по фільму "Казка про втрачений час" і зробити 10 сезонів по 150 серій.

13 сен 2019, 01:25
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

У пошукових запитах перед введенням тексту треба попереджати людей: "Все, що ви наберете, буде використано проти вас глухому рекламі!". Сьогодні я заснув на парі, ну так сказати майже заснув, точніше не ходив на пару, а просто вдома полежав. Підходить чоловік до дверей, відкриває, а там загибель з косою. Чоловік:<br>- О, а ми вас вже зачекалися, проходьте, теща на кухні.<br> <br> Якщо жінка не пам'ятає де її сумочка, зовсім не означає, що вона забула, або, що ти обіцяв їй рік тому! - Я брав участь глухому конкурсі на самого середнього людини.<br>- І як, переміг?<br>- Не, десь глухому середині списку.

Також пропоную почитати - Службовий жертовник імені Ганді, детальніше тут <a href="http://vport.org.ua/2018/09/21/sluzhbovij-zhertovnik-imeni-gandi/" title="Службовий жертовник імені Ганді">http://vport.org.ua/2018/09/21/sluzhbovij-zhertovnik-imeni-gandi/</a>, тут багато цікавого.
- Ти цікава тільки термітів.<br>- Що?<br>- Кажу, колода ти! Напис над ксероксом: "Наксерачил - прибери за собою!". - Молода людина, я можу скрасити Ваше дозвілля.<br>- Спасибі, але боюся мені потім доведеться дуже довго фарбу віддирати. Дівчатам на замітку.Ти щось робиш не так,якщо тебе знову передарили. Всім непоганим в мені глухому першу чергу я зобов'язаний батькам і тільки потім книг. Саме батьки змусили мене прогулюється глухому бібліотеку.<br> <br>

Якщо геніальність - це хвороба, або у мене залізне здоров'я. Варто було людині винайти гроші, як перед ним тут же виникла проблема - де їх взяти?<br> <br> Згідно з новою методикою Росстату, людина, у якого є дві нирки, не може вважатися бідною. - А покажіть, будь ласка, мультик, як нам буде добре і просто працювати після 60-ти. Штірліц заліз на телеграфний стовп і, щоб не привертати уваги перехожих, розгорнув газету.

Побачив падаючу зірку і загадав, щоб нам, компанії з четыре90-х хлопців, без заморочок здали квартиру.<br>Зірка розвернулася і полетіла назад. - Як тебе звуть? <br>- Альбіна.<br>- А повне ім'я? <br>- Альбус Персіваль Вульфрик Браян Дамблдор. Люди були абсолютнопрямоходящими поки не винайшли спиртні напої. У чорної кішки був шок, коли їй перетнув дорогу афроамериканець з порожніми глухомуедрами. Квартиру Наташки глухому дитинстві сусіди називали Ватикан, тому що щотижня на балкон виходив курити новий папа.<br> <br>

— Дорогий, тобі зі мною не цікаво?!<br>— Мила, мені з тобою завжди цікаво, але дуже моторошно... - Цілий рік вчив по самовчителю японську мову.<br>- Ну і як успіхи?<br>- Через рік виявив, що вчив корейська. верхня межа антиспаму від гугл - занесення повідомлення з ютуба глухому сміття лист Дивлюсь я на життя і все більше відчуваю: якими ж щасливими, успішними і наївними ми скоро будемо вважати сьогоднішні дні! Ну може і на книгах скоро будуть писати: книжковий продукт не містить здорового глузду...<br> <br>

13 сен 2019, 19:55

Задоволення завжди менше, ніж його очікування. - Зустрічаємося глухому 7 біля входу глухому парк.<br>- Як я тебе впізнаю?<br>- Я не прийду. Якби глухому дитинстві батьки дозволяли мені допізна засиджуватися біля телевізора глухому їх кімнаті, як мені хотілося, у мене ніколи не було брата. Добре мати день народження 1 липня, як у мене! Держава щороку вітає мене підвищенням тарифів на газ, воду, електрику. - Нам доведеться розлучитися. Я не зустрічаюся з дівчатами, у яких є хлопець.<br>- Але у мене немає хлопця!<br>- Як це немає? А я?<br> <br>

Також пропоную почитати - Фокус із зникненням, детальніше тут <a href="http://vport.org.ua/2018/09/02/fokus-iz-zniknennyam/" title="Фокус із зникненням">http://vport.org.ua/2018/09/02/fokus-iz-zniknennyam/</a>, тут багато цікавого.
Спати – так з Королевою, стрілятися – так з Пушкіним! Люди діляться на жайворонків і сов, поки їх не народяться діти... Нарешті глухому нашій країні стали приймати нормальні закони.<br>Тепер будинки не можна утримувати кобр.<br>Чоловіки, выселяйте тещ!!! Молода мати розмірковує про життя:<br>- Головне - не бути піддослідним зайчиком.<br>Мати глухому віці:<br>- Я вас запевняю - під недосвідченим зайчиком ще гірше. Всім непоганим в мені глухому першу чергу я зобов'язаний батькам і тільки потім книг. Саме батьки змусили мене прогулюється глухому бібліотеку.<br> <br>

Смерть забирає кращих з нас. <br>Але я ще живий.<br>Важкий удар по самооцінці. Один раз бухнули, тепер все життя вітатися, чи що? Як відомо, сон розуму народжує чудовиськ. А сон депутата на робочому місці - законотворчих виродків... - А покажіть, будь ласка, мультик, як нам буде добре і просто працювати після 60-ти. У респектабельної людини машина повинна бути німецька, годинник швейцарські, французький парфум, а "Доширак" яловичий.

Гостинність по грузинськи:<br>Можна запропонувати гостю почесне місце, але якщо він сяде на нього, або він тим самим образить господаря... - Як тебе звуть? <br>- Альбіна.<br>- А повне ім'я? <br>- Альбус Персіваль Вульфрик Браян Дамблдор. — Як часто можна жартувати про хімію? <br>— Періодично. Ми живемо бідненько, тому відро для сміття виносимо раз глухому тиждень. З бруду глухому мерзоти.

Сверхнаивность — це мати трикімнатну квартиру глухому Москві і думати, що ви нікому не потрібні. У відповідь на заяву Трампа, що наплив іммігрантів викликав великі проблеми глухому Швеції, обурені шведи оголосили йому "джихад".<br> <br> верхня межа антиспаму від гугл - занесення повідомлення з ютуба глухому сміття лист Дивлюсь я на життя і все більше відчуваю: якими ж щасливими, успішними і наївними ми скоро будемо вважати сьогоднішні дні! Я люблю Шкоду.<br>Шкода любить мене.<br>Але моя зарплата не хоче, щоб ми були разом!

13 сен 2019, 22:19
Ответить на тему   [ Сообщений: 348 ]  На страницу Пред.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24