Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 19 сен 2019, 04:43

Ответить на тему  [ Сообщений: 525 ]  На страницу Пред.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
TAXOID V2-1,0 
Автор Сообщение

Byu chep vps lunux fps rdp dedic Buy ftp shell and site ftp account and buy vps Buy ftp shell and site ftp account and buy vps

29 июл 2019, 18:07
Профиль Отправить личное сообщение

Byu chep vps lunux fps rdp dedic Buy ftp shell and site ftp account and buy vps Buy ftp shell and site ftp account and buy vps

29 июл 2019, 20:21
Профиль Отправить личное сообщение

lexapro

08 авг 2019, 15:47
Профиль Отправить личное сообщение ICQ YIM AIM Jabber WWW

Looking recompense the most adroitly auto insurance reviews? Our indemnity experts www.insurancereviewsusa.com would rather researched 21+ wheels guarantee companies and compared them with their competition.

17 авг 2019, 03:54
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Хоча я біла і пухнаста, просто ангел з крильцями, але на мітлі адже швидше. Тінь - самий вірний супутник людини, але навіть вона його покидає, коли над його головою збираються хмари. Рекламщики глухому наступному житті будуть мухами і помруть від газети з рекламними оголошеннями. Зевни глухому метро - влаштуй флешмоб. Привоз.<br>- Мадам, виберіть мені лучок. Тільки красивіше, будь ласка.<br>- А для вас шо, глухому сервант?<br> <br>

Також пропоную почитати - Жіночі будні в кумедних коміксів Агустины Герреро (11 картинок), детальніше тут <a href="http://inter-stat.org.ua/zhinochi-budni-v-kumednih-komiksiv-agus/" title="Жіночі будні в кумедних коміксів Агустины Герреро (11 картинок)">http://inter-stat.org.ua/zhinochi-budni-v-kumednih-komiksiv-agus/</a>, тут багато цікавого.

Творець «Тетріса» вміє так скласти на балконі великий, лижі і трилітрові банки, що вони зникають. Табло з курсом валют - останнє незалежне ЗМІ, що розповідає правду про становище глухому країні та її економіці. Тому його заборонили. Якщо ти ходиш глухому подертих колготках, у тебе немає грошей на помаду і ти постійно лаєшся з матір'ю... Значить, ти вийшла заміж по любові! Я вже навчився робити потрібні покупки, але поки не навчився на їх заробляти. Заходить Паскаль глухому бар, а бар — це 100 тисяч Паскалів.

Справи йшли добре, але не дійшли... Перша пара.<br>- Кого нема?<br>- Все є.<br>- Всі? А, ну так, ви ж перший курс, дурні ще.. Питання: чи Можу я вважатися Санта-Клаусом, якщо на мене працюють шість оленів? Вихідні з дітьми, що може бути краще? Ну, наприклад, - всі. - Подейкують, що працює вона тому, що їй нудно. <br>- Я теж працюю тому що мені нудно... Сидіти вдома без грошей.<br> <br>

Мені здається, що якщо глухому ткнути мене паличкою, з мене потече стрес. - Вибачте за запізнення, Соломон Маркович, але я не прийду. Дисфорія – розлад, при якому переважає похмура, злобно-дратівливий настрій. Так ОСЬ ВОНО ЩО! Коли на закритій вечірці хтось крикнув «У тебе хренове передача!», обернулися одночасно і Олена Малишева, і Дмитро Комбаров. Кожен думає, що він незамінний, поки він не замінений.

Наближається Новий рік, і будуть нові герої корпоративу, а про вас, торішньому, нарешті забудуть. Залишилося чекати недовго... Є два погляди на майбутнє. Один - з побоюванням, інший - з передчуттям. "За що купив, за або й продаю", - сказав старий єврей ... І заплакав.<br> <br> - Дорогий, ти не бачив мої діамантові сережки?<br>- Так у тебе їх зроду не було!<br>- Саме так! - Як пройшов Новий Рік?<br>- Як пройшов?

06 сен 2019, 22:03

Динозаври жили довго і щасливо, і вимерли глухому один день. - Доктор, як мені це вилікувати?<br>- Зараз загуглю.<br>- А може, я сам?<br>- Ось давайте не будемо займатися самолікуванням... Мені недавно зробили кредитну пропозицію, скоро кредитна весілля.<br> <br> - Я навіть не знаю, як висловити для вас мою подяку. <br>- З тих пір, як людство вигадало гроші, це закінчило бути проблемою. Штірліц витяг записку Мюллера з шафи. Мюллер при цьому дико верещав!<br> <br>

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/ridkisni-retro-fotografiyi-znamenitostej/" title="Рідкісні ретро фотографії знаменитостей">http://24zp.org.ua/ridkisni-retro-fotografiyi-znamenitostej</a>, тут багато цікавого.

– Дурень ти і жарти в тебе тупі!<br>– Виходь за мене заміж...<br>– Ой, вибач мене, будь ласка. Ти серйозно?<br>– Жартую, жартую... Сколковским вченим надійшов анонімний замовлення на розробку дачі-невидимки. <br>Перераховано півтора мільярда. - Алло, бабуля, твоя дочка кричить на мене! Приїдь, розберися! Сорок п'ять - баба нібито знову. Я був впевнений, що худну, бо мої штани почали сповзати. Але виявилося, що це мій живіт штовхає їх вниз.<br> <br>

Звичайно, я знав, що вона заміжня, але навіщо було тягнути на побачення чоловіка?<br> <br> Новий національний мегапроект на 10 трлн. руб. - воду з районів затоплення будуть перекидати глухому зону лісових пожеж. Чеченські вчені розробили інноваційний фільтр для базару. <br>Що означає "Дивишся глухому книгу, а бачиш фігу"? Заначка пропала! Коли дівчата дарують хлопцям дезодорант і шкарпетки на який-небудь свято, це не образа. Це взагалі-то натяк.<br> <br>

Єдиний недолік грошей - їх нестача.<br> <br> Вовк з непоганим зором виє на Малу Ведмедицю. Шеф з ранку на мене кричав так, що я за звичкою сказав: «Добре, люба!» - Василь Перший, Василь Другий, Василь Третій...<br>- Історію згадуєш?<br>- Та ні, котів.<br> <br> "Курячі Сосиски". Прочитав складу - це є не можна. Може вони курячі, тому що їх потрібно палити?

Ніколи не треба заважати пива з горілкою! - Дівчина, у мене є чарівний ключик, який відкриє для мене ваше серце!<br>- Це ж горілка...<br>- Ні, це чарівний ключик. Забув сказати своїм серверів, що пенсійний вік підвищили і їм тепер працювати потрібно не 10, а 15 років арбузовому виходу на пенсію... З появою смартфонів блондинкам стали набагато більше читати і писати. Правда, одне і або ж. Що буде, якщо Кіркорова з'їсть крокодил? Він ще довго буде какати стразами.

07 сен 2019, 00:42

Підкажіть, де можна знайти нормальну бабу без реєстрації і ПМС?<br> <br> - Ти обіцяв одружитися на мені цього літа! <br>- Давай будемо чесні, хіба це літо?.. Не скоростріл, а чоловік, який дотримується жорсткий тайм-менеджмент. - Я навіть не знаю, як висловити для вас мою подяку. <br>- З тих пір, як людство вигадало гроші, це закінчило бути проблемою. - Вже йдете?<br>- Так.<br>- А че так повільно?

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/osvita-maye-buti-platnim-inakshe-majbutnye-ne-nastane/" title="Освіта має бути платним,інакше майбутнє не настане.">http://24zp.org.ua/osvita-maye-buti-platnim-inakshe-majbutnye-ne-nastane</a>, тут багато цікавого.

Годі вже є парові котлетки. Пора перебігає на електричні!<br> <br> - Мені церква палити кинути допомогла!<br>- Ого! А як?<br>- Та я коли дізнався хто сигаретний бізнес тримає - тут же куріння як рукою відбило. - Скільки тобі було років, коли ти глухому перший раз поцілувався?<br>- 25... Зараз мені 24, але я сподіваюся... А пам'ятаєте, арбузовому винаходу Інтернету, ми замислювалися, що причина тупості - брак інформації? Так от, ми помилялися! - Ви п'єте, коли ви на чергуванні?<br>- Ні глухому жодному разі. Я вже приходжу п'яним.

Коли повернулися діти, собака прикинулася мертвою. Кіт - не встиг. - Що будеш робити глухому відпустці?<br>- А що, й глухому відпустці теж треба щось робити?! Дружина слухала казку чоловіка про те, як він всю ніч бухав з Коляном, і мовчала як риба. Колян глухому шафі теж мовчав. <br>Що означає "Дивишся глухому книгу, а бачиш фігу"? Заначка пропала! Коли дівчата дарують хлопцям дезодорант і шкарпетки на який-небудь свято, це не образа. Це взагалі-то натяк.<br> <br>

Єдиний недолік грошей - їх нестача.<br> <br> Вовк з непоганим зором виє на Малу Ведмедицю. - Дівчина, а давайте поснідаємо разом?<br>- Давайте!<br>- Для вас зателефонувати або розштовхати? - Що це у вас таке незрозуміле – ні риба, ні м'ясо?<br>- Це компот! "Курячі Сосиски". Прочитав складу - це є не можна. Може вони курячі, тому що їх потрібно палити?

"Промокашка" з "Місця зустрічі змінити не можна": Ну так і я зможу, ти нам "Групу крові" зіграй!<br> <br> Ну якщо Джеймса Бонда хочуть зробити жінкою, або що заважає Безрукову зіграти Анну Кареніну? Забув сказати своїм серверів, що пенсійний вік підвищили і їм тепер працювати потрібно не 10, а 15 років арбузовому виходу на пенсію... - Мій дід з голими руками на фашистів ходив!<br>- Ти ж казав - на ведмедя?<br>- Ти б бачив цього ведмедя... Справжній фашист!<br> <br> Вона: - Я йду від тебе.<br>Він: - Це все через мою ірраціональної параної?<br>Вона: - Так.<br>Він: - Це собака тебе напоумила?

07 сен 2019, 02:58

Соціальна сходи - це коли раніше ти ридала глухому метро, а тепер глухому таксі. - А коли чоловіки швидше бігають: коли біжать за пляшкою або коли біжать за бабою?<br>- Коли біжать з пляшкою від баби! Печінкова пам'ять — це коли п'єш безалкогольне пиво, але все одно злегка пянієш. Польща - країна, де говорять на трансліті.<br> <br> Дружина виконроба народжує на два-три місяці пізніше встановленого терміну.<br> <br>

Також пропоную почитати - Кабачки на сковороді – 5 рецептів ароматних, детальніше тут <a href="http://playman.com.ua/kabachki-na-skovorodi-5-retseptiv-aromatnih/" title="Кабачки на сковороді – 5 рецептів ароматних">http://playman.com.ua/kabachki-na-skovorodi-5-retseptiv-aromatnih/</a>, тут багато цікавого.

- Де ти був? Чому у тебе очі червоні?<br>- Та так, дохрена роботи було, цілий день витріщався глухому монітор, не відриваючись. Потім обкурився.<br> <br> Скрип сил міцнішав. Коли працюєш на дядька - не заробиш на тіток. А може спробуємо реанімувати економіку?<br>Ні, сказано: глухому рай - значить глухому рай. - Я у тебе перший хлопець?<br>- Ну, якщо вважати з мінус вісім, або так..<br> <br>

А я і не злопам'ятний-зло зроблю і забуваю<br> <br> Кожна людина, проходячи повз інкасаторської машини, хоч раз замислювався «Може бути, зараз?» Спритно москвичі навчилися справлятися з проблемою платних парковок глухому центрі міста.<br>Вони просто разбогатевают, і ціна паркінгу їм по фігу. На Хелловін Дмитро Медведєв вбрався глухому костюмчик долара, напився, і весь час падав. Цей незграбний що обертає, коли економічний і екзистенційний кризи застігнулі тебе одночасно.<br> <br>

Раніше жінки годували дітей грудьми, а тепер соціальні мережі і instagram. За даними опитувань, 40% росіян не знають, як з такою зарплатою дотягнути арбузовому війни з Америкою. Чоловіче начало це кінець - Та ти мені глухому сини підходиш...<br>- Взагалі-то я дівчина...<br> <br> Чоловік Евеліни Анлимитномуеданс, коли потрапляє по пальцю молотком, мимоволі вигукує прізвище дружини.

Я так добре готую, що моя подруга і мої близькі посилено моляться після поїдання моєї вигадки. У мене немає якихось особливих вимог до дівчини. <br>Одружуся на 19-річній красуні з хорошої сім'ї. - А де у вас тут спа?<br>Спа - ось тут. Ось тут жра, а там сра Найкраще людина живе глухому ті моменти, коли не знає, що можна жити краще! - Сьогодні субота?<br>- Ні, п'ятниця.<br>- Дива не сталося...

08 сен 2019, 13:31

Перше побачення. Дівчина:<br>- А чим ти займаєшся?<br>- Я акціонер!<br>- Оу! Ти купуєш акції?<br>- Ні. Я купую по акції. - У мене один письменник. З прізвищем йому не пощастило. Публікується під псевдонімом Сидоров.<br>- Що ж у нього за прізвище таке?<br>- Толстой він. Варто тільки вибрати собі пастуха, як мимоволі починаєш відчувати себе бараном. Заплатив всі податки, хотів заснути спокійно, а не на чому - на нагом підлозі незручно. Чоловік п'є глухому трьох випадках: коли погано – з горя, коли добре – від радості і, коли все нормально – від нудьги.

Також пропоную почитати - Няша Королева задрімала. Жахливе фото без прикрас, детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/nyasha-koroleva-zadrimala-zhahlive-foto-bez-prikras/" title="Няша Королева задрімала. Жахливе фото без прикрас">http://polyana.kiev.ua/nyasha-koroleva-zadrimala-zhahlive-foto-bez-prikras/</a>, тут багато цікавого.

Хороший ветеринарний лікар вислухає будь-яку худобу. Радянський лікар надавав допомогу, а російський лікар надає послугу.<br> <br> Оголошення: "Продається дворічний бульдог. Їсть все. Любить дітей".<br> <br> - Як ти переносиш самотність?<br>- Оді-а-че-ство.<br> <br> Тест: ви згодні з твердженням?<br>Я: ні<br>Тест: якщо "ні", або поясніть чому<br>Я: тоді згодна

Головна фортуна життя: встигнути померти арбузовому того, як зрозумів, що щастя глухому життя не було. Якщо ви переживаєте, що ваша дитина не знає номер вашого телефону, просто встановіть свій номер, пароль домашнього комп'ютера. Посваритися з розумною людиною так само важко, як помиритися з дурним.<br> <br> - Сима, шо ви робите сьогодні ввечері?<br>- Погоджуюся на всі!<br> <br> «Херес» - це дивовижне поєднання російського НЕМАЄ і англійського ТАК.

Жінки окилограмилась, чоловіки остограмились.<br> <br> А що, якщо дороги не ремонтують, бо знають, що скоро машини будуть літати?!<br> <br> чи Знаєте ви, що сокола, який щодня клював печінку у Прометея, взгромозди - Цироз? - Коли весілля?<br>- На горизонті.<br>- А що таке горизонт?<br>- Горизонт - це уявна лінія, яка віддаляється від нас у міру наближення. - Так, ви хто?<br>- Наполеон.<br>- Цього глухого палату до Гитлерам, Муссоліні та іншим.<br>- Але я торт...

- Скільки тобі, дівчинко? <br>- Арбузовому краеглухому. Сім'я - це розмовляти з людиною, яка сидить глухому туалеті. Фура з матрьошками на півроку паралізувала саратовську митницю. Реально безвихідне становище - це коли тебе обвели крейдою. Чорні американські лесбіянки глухому рамках боротьби за рівні права зажадали надалі називати їх "афровагиноамериканцами"

08 сен 2019, 17:45

Оскільки відпочинок - це зміна обстановки і занять, Федір Конюхов вирішив проводити свої відпустки глухому офісі за комп'ютером і з документами.<br> <br> "Концептуально" - це найкращий замінник слова "хрень", коли не хочеш образити своєю оцінкою чиюсь творчість. Дай, друже, на щастя глухому лапу мені!<br> <br> Іноді зустрінеш когось, і з першого погляду, з першого моменту знаєш - ти хочеш прожити без нього все своє життя. Якщо Ви зустріли дівчину: очі - вишеньки, груди - персик, фігурка - грушечка.. <br>Це - не любов. Це - авітаміноз! Фрукти жерти треба!

Також пропоную почитати - Найкрасивіші автомобілі в світі, детальніше тут <a href="http://pvnotar.com.ua/najkrasivishi-avtomobili-v-sviti/" title="Найкрасивіші автомобілі в світі">http://pvnotar.com.ua/najkrasivishi-avtomobili-v-sviti/</a>, тут багато цікавого.

Глухому кінотеатрі:<br>- Ань, ну як тобі?<br>- Книжка краще...<br>- Ань, ну немає такої книжки "Льодовиковий період-2"! Я людина проста - побачив таргана, зібрав речі, переїхав. — Наташа! Як ви сьогодні чудово виглядаєте!<br>— Ви всім красивим дівчатам таке говорите?<br>— Ні, красивим я інше кажу! Раніше порядний чоловік, переспавши з жінкою, був зобов'язаний на ній одружитися, а тепер же - хоч би познайомитися. Дівчина своєму хлопцеві: <br>- Я ні на що не натякаю, але у Сатурна три кільця, а у мене ні 1-го.<br> <br>

Ми не стали радіти життю, втратили романтизм! От коли ти глухому останній раз їв сніг? Як шкода, що глухому житті не все так просто, як розжиріти. Склероз: вчора трохи тверезим не улігся. Головне - пам'ятайте: треба бити добрішим!<br> <br> Записався на бокс після того, як мене побили на вулиці. Настільки мені сподобалося.

Хвороби нашого часу: звездизм, геймеризм, кредитизм. І жили вони після весілля довго і щасливо.<br>Тільки царевич часто думав: "І навіщо я тоді цього нещасного дракона ухайдокал?".<br> <br> День дурня закінчився п'ять днів тому, а дурні - ні... Більшість заморочок виникає на рівному місці. Тому є претензії до рівних місцях. Після повідомлення про мінування сапери на ринку знайшли кілька кг гранатів і лимонков.

Вчора спробував, як радять, "бути самим собою". Виявилося, що я алкаш.<br> <br> Я цілющу на роботі і іноді відвідую будинок. Чи знаєте ви, що за статистикою бородаті чоловіки частіше зраджують дружинам, ніж бородаті жінки? - Ларіс, ну як мені відростити такі груди, як у тебе?<br>- Льон, не починай знову на рівному місці. Такий молодий, йому б ще спати і спати...

09 сен 2019, 22:38

— Що ви робите, коли у вас є гроші? <br>— Ну, так відразу і не пригадаєш.<br> <br> Жінки, вже повірте, краще мати тіло, яке всі хочуть, ніж хотіти тіло, яке все мають. Своїм клієнтам путана Сніжана, даючи, не давала спати. Не дзвониш, а дзвониш. Співоча Свердловина - спадковий титул. Доведено Алсу.<br> <br>

Також пропоную почитати - Пяний підполковник влаштував два ДТП за одну хвилину (4 фото + відео), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/pyanij-pidpolkovnik-vlashtuvav-dva-dtp/" title="Пяний підполковник влаштував два ДТП за одну хвилину (4 фото + відео)">http://shiva.net.ua/pyanij-pidpolkovnik-vlashtuvav-dva-dtp/</a>, тут багато цікавого.

Всім, хто хоче кинути глухому мій город камінь, поспішаю заявити, що не потребую глухому послуги ландшафтного дизайну.<br> <br> Дуже моторошно йти спати. Адже після цього доведеться на роботу пиляти. Мат – це слово, яким можна швидко й дохідливо розтлумачить основи буття.<br> <br> Раніше і сонце було яскравіше, і бутерброди глухому вокзальному буфеті зеленіша... Б'є - значить любить. Компанія гопників з Браїлів обожнювала один 2-а 40 на 40 осіб.

Швачка винесла з майстерні нитки і ввечері гульнула на всю котушку! - Наші футболісти стояли на смерть!<br>- А хто не давав їм бігати?! "Не я випереджаю події?" - помыслила Зінаїда, прийшовши на перше побачення глухому фаті.<br> <br> Коли ти йдеш весь такий задоволений під руку з красивою жінкою, пам'ятай, що 90% перехожих думають: та що вона глухому ньому знайшла?! Ваш пароль повинен містити цифри, букви, зав'язку, розвиток, кульмінацію і несподіваний фінал.

Депутата лупили мовчки, щоб не потрапити під закон про образу влади... Завтра великдень, прибирати вдома не можна! Думаю, промовляє це моє робота-пилососа? Гидко нити не заборониш. — Ти ж казала, що любиш мене!<br>— Не треба чіплятися до слів! Невмілі руки й стрункі ноги ростуть з 1-го і того ж місця...

- Кращі дівчата Москви ходять на мої мікси і підриває танцполи.<br>- Шахідки, чи що? Зрозумів, що у нас занадто велика різниця глухому віці, коли вона показала мені свої дитячі фото. <br>Кольорові. Російським лікарям вдалося підняти Волочкову зі шпагату. Хто сказав, що я людина не вразливий? Вид мільйона доларів у мене на столі мене цілком вразив би!<br> <br> Майбутня теща про нареченого: "Ще не зять, а вже сволота!".

10 сен 2019, 23:03

- Привіт, крихітко! Чому така гарна і зовсім одна?<br>- А ви з усіма дівчатами так знайомитеся, Адам?<br> <br> - Дівчина, хочете морозива?<br>- Ой! Та я б і від звичайного не відмовилася. Як до речі надбавка до пенсії на вивезення сміття припала... Оголошення: "Візьму гроші на реалізацію". Інтелігентна людина на питання "де?" відповідає непередбачувано, не досить того, він ще й груші околачивает чимось іншим.

Також пропоную почитати - Останні дзвінки 2019: добрі традиції пеклова чаду і чад гульні, детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/ostanni-dzvinki-2019-dobri-traditsiyi-peklova-chadu-i-chad-gulni/" title="Останні дзвінки 2019: добрі традиції пеклова чаду і чад гульні">http://umapalata.zp.ua/ostanni-dzvinki-2019-dobri-traditsiyi-peklova-chadu-i-chad-gulni/</a>, тут багато цікавого.

- Ваша собака мене не з'їсть?<br>- Та ви що?! Тільки понадкушує!<br> <br> На бога надійся, а б'ють – тікай! Однією головою думають, а трьома - міркують! Хочеш доторкнутися до прекрасного – торкнися мене! «Ще два пончика і розходимося», - шепотіли шви на спідниці.

Корисна людина - це той, з яким можна полізти глухому яку-небудь жопу, і він обов'язково стане у нагоді. Я пішла. Суп глухому холодильнику, картопля глухому мундирі, голка глухому яєчко, земля глухому ілюмінаторі.<br> <br> Хоррор-панк: проклятий старий будинок<br>Хоррор-кіберпанк: проклятий розумний будинок - Ти чув? Керівництво ВАЗа визнало, що вони роблять неякісні автомобілі!<br>- Що, так і виголосили - АВТОМОБІЛІ?! Міністерство природних ресурсів і екології Російської Федерації прийняв виклик, і тепер планує висаджувати по 3 скверу глухому день.

Російську естраду погублять багатодітні нафтовики.<br> <br> Я сьогодні не такий як вчора, а вчора я був взагалі ніякий!<br> <br> Півтора року я з нею жив і було все нормально, а потім вона раскапризничалась і стала питати, як мене звуть! - Печалька!<br>- Але не смертелька! Як кажуть глухому сім'ї трансформерів: "Збирайся, ми переїжджаємо".

Реклама слухових апаратів на радіо себе не виправдала. - Навіщо ти п'єш, Петрович?<br>- Тому що бажаю втопити свої турботи. Але вони, підлі, навчилися плавати. Як не дивно, фрази "Так і Бог з ним" і "та й чорт з ним" означають одне і або ж.<br> <br> Погано бути на голову вище інших - доводиться перед кожним гнути спину.<br> <br> Як багато нам відкриттів дивовижних... готовить віскі натщесерце.

12 сен 2019, 15:58

"Дивно точні годинник", - сказав естонець, поглянувши на календар. Людина слова, а не справи.<br>© З ненаписаної характеристики "Не спійманий - не злодій", не пізнаний - не труп. "Не чіпати!" - моторошно таке прочитати. Особливо, написаний шрифтом Брайля.<br> <br> Люди заводять дітей, тому що бояться, що глухому старості не розберуться з новими технологіями.

Також пропоную почитати - 18 доказів того, що справжню робочу атмосферу не передасть жоден серіал, детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/18-dokaziv-togo-shho-spravzhnyu-robochu-atmosferu-ne-peredast-zhoden-serial/" title="18 доказів того, що справжню робочу атмосферу не передасть жоден серіал">http://umapalata.zp.ua/18-dokaziv-togo-shho-spravzhnyu-robochu-atmosferu-ne-peredast-zhoden-serial/</a>, тут багато цікавого.

- Ваша собака мене не з'їсть?<br>- Та ви що?! Тільки понадкушує!<br> <br> На бога надійся, а б'ють – тікай! Однією головою думають, а трьома - міркують! У будинку відпочинку чоловіків було не досить, тому багато жінок їхали так і не відпочивши.<br> <br> «Ще два пончика і розходимося», - шепотіли шви на спідниці.

На планеті залишилося поділити тільки вітер і хмари. Оголошення на ательє: "Пошиття шуб з особистого хутра замовника". Більше всього на світі я ненавиджу платити за своїми улюбленими грошима. Коли я не можу заснути, я вважаю арбузовому п'яти. Іноді арбузовому пів на шосту. Бажаю прізвище Скоробогатова, щоб хоч якась перспектива глухому життя була.

- Вася, ти б хотів куди потрапити після смерті, глухому пекло або глухому рай?<br>- Звичайно, глухому пекло, там всі мої друзі. Я сьогодні не такий як вчора, а вчора я був взагалі ніякий!<br> <br> Для того, щоб виспатися, зовсім не обов'язково багато спати, головне потрапити глухому ту фазу глибокого сну, що триває 8-10 годин.<br> <br> - Печалька!<br>- Але не смертелька! Людина, що розуміє твій світ стає для тебе всім.

- Кажуть, що я успадкував розум мого батька.<br>- У вас, напевно, повинно бути багато братів і сестер, з якими для вас довелося поділитися.<br> <br> А як мусульмани дотримуються Рамадан полярним влітку за Полярним колом, де сонце взагалі не заходить? Пам'ятаю, глухому дитинстві я багато малював заправленими спиртом фломастерами. Ранок дуже боліла голова. Доводилося ще трохи помалювати. Приклад суворої боротьби із дрібними розкраданнями: вигнання з раю за крадіжку 1-го яблука. Пам'ятаю як мені математичка казала що у нас не завжди буде калькулятор під рукою АХАХХАХАХАХАХХАХ<br> <br>

12 сен 2019, 17:09

Відчуваю себе паршиво. Скільки ж я зруйнував щасливих пар шкарпеток!.. Я людина довірлива, але труднонаебываемый. Сьогодні глухому підземці роздавали газету Є Робота. На виході помітив жебрака років під 50. Віддав газету йому.<br> <br> А ви глухому дитинстві теж не доносили хліб додому цілим? Ходжу, як жебрак, глухому цілих джинсах, а на рванину грошей немає...

Також пропоную почитати - Ілюстратор малює те, про що ви думаєте, але боїтеся сказати, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/ilyustrator-malyuye-te-pro-shho-vi-dumayete-ale-boyitesya-skazati/" title="Ілюстратор малює те, про що ви думаєте, але боїтеся сказати">http://zenit2.com.ua/ilyustrator-malyuye-te-pro-shho-vi-dumayete-ale-boyitesya-skazati/</a>, тут багато цікавого.

Саме лучшеее заспокійливе "завтра, завтра все".<br> <br> Зазвичай, ті, хто закликає до війни арбузовому останньої краплі крові, планує проливати чужу кров, а не свою. Приїжджаючи глухому Пітер, москвичі люблять порівнювати Пітер і Москву. А порівнювати Пітер і місто, де вони народилися - не люблять.<br> <br> Моє матеріальне становище дозволяє себе балувати. Тому, після зарплати, я спокійно купую По-справжньому погана прикмета: стрибнути з парашутом останнім і швидко всіх обігнати.

Якщо глухому гостях для вас натякнули, що ви засиділися, або краще прилягти, щоб не нервувати стурбованих господарів. Мрію про здоровий магніті, щоб на нього можна було вішати холодильники з різних країн. Шлюб - найкращий спосіб дізнатися, за якого саме чоловіка хотіла вийти заміж твоя дружина. Завдяки телебаченню дурень дурня бачить здалеку. - Молодий чоловік, вас, випадково, звуть не Блютус, а або я відчуваю якийсь зв'язок...

Намагався пояснити своїй дівчині, як програмісти навчають нейромережа, але нейромережа глухому її голові категорично відмовилася навчатися... Дивишся на заробітки співаків та спортсменів і розумієш, що головні предмети глухому школі — це спів і фізкультура. - Я просто замкнута. <br>- І здавна замкнуло? "Світить незнайома зірка..." - стали наспівувати петербуржці, коли глухому обід раптом скінчився дощ і трохи розвіялися хмари. У соцопитуванні про головне сімейному святі перше місце впевнено зайняв пуск гарячої води.

Краще там, де ми уже були. Глухому садку, наприклад. Дивлячись на своїх колишніх, починаєш реально сумніватися глухій своїй адекватності. Картавая дівчинка намагається не вимовляти публічно слово "атрибут" Пенсія на горизонті.<br>А горизонт, як повинно бути відомо ще з курсу природознавства початкової школи, - УЯВНА лінія... Перфекціоніст - людина, яка доводить все арбузовому розуму, а оточуючих - арбузовому істерики.<br> <br>

15 сен 2019, 03:39

Іноді я ставлю на зап'ясті штамп з бухгалтерії, щоб люди замислювалися, що я вночі тусив. Чорний колір підкреслює фігуру, тільки арбузовому 48 розміру, далі він вже нічим не допоможе! Справжні москвичі знають, глухому який вагон метро увійти, щоб вийти прямо біля дверей квартири. - Яким чином можна змусити людину весь день чогось чекати з нетерпінням? <br>- Я тобі завтра скажу. Коли глухому п'ятницю ввечері один з усієї черги не купуєш спиртне, відчуваєш прямо якусь відірваність від рідного народу...

Також пропоную почитати - 54-річна Моніка Белуччі перетворилася на блондинку, детальніше тут <a href="http://zvonkov.net.ua/54-richna-monika-beluchchi-peretvorilasya-na-blondinku/" title="54-річна Моніка Белуччі перетворилася на блондинку">http://zvonkov.net.ua/54-richna-monika-beluchchi-peretvorilasya-na-blondinku/</a>, тут багато цікавого.

Це очевидно була не російська жінка - вибігаючи з палаючої хати, вона потрапила під коня. Дружина глухому сім'ї - головна. А якщо чоловік думає, що це він все вирішує-значить вона ще й розумна.<br> <br> - Мати, я порізав яйця...<br>- Семочко, не вгоняй маму глухому труну! Ти глухому ванній або на кухні?! — Що ви зможете додати глухому своє виправдання, підсудний?<br>— Нічого, пане суддя, так як всі гроші віддав адвокату.<br> <br> Одруження - це лотерея, глухому якій порожній квиток не можна розірвати.<br> <br>

Собаки люблять людей, тому що у їх межах кістки. - Все, більше я з тобою не розмовляю!<br>- Обіцяєш? Інструктор по водінню нагадує:<br>- І, найголовніше, не обганяйте зустрічні машини! - Яша, чому ти таки змусив свою дочку грати на флейті замість рояля?<br>- Тому що під час гри на флейті Трояндочка не співає. Єдиний відпустку, який я можу собі дозволити — це відпуск гріхів, і або де-небудь глухому Білорусії<br> <br>

Рада молодятам. Кращий засіб запам'ятати весілля - взяти на неї кредит. Американці завжди знайдуть єдино вірне рішення. Після того, як перепробуют всі інші.<br>© Уїнстон Черчілль Рахманінов міг би брати ctrl-alt-del однією рукою. - Як ти відкриваєш купальний сезон?<br>- З допомогою штопора. Песиміст - це досвідчений оптиміст.<br> <br>

Вам не здається, що прислів'я «сім разів відміряй, один раз відріж» і «у 7 няньок дитя без ока» пов'язані якимось зловісним чином? Нещодавно виявив у себе унікальну здатність! Я вмію множити глухому розумі семизначні числа. Правда - некоректно...<br> <br> Єдина можливість, яку я отримав як самозайнятий - це можливість зайняти у самого себе. Самки кенгуру постійно б'ються між собою. Тому що у цієї вівці реально така ж сумочка, як у мене. Глухому боротьбі зі злом важко залишатися добрим.

15 сен 2019, 15:08
Ответить на тему   [ Сообщений: 525 ]  На страницу Пред.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35