Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 12 июл 2020, 16:59Ответить на тему  [ Сообщений: 446 ]  На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  След.
Тревожная кнопка «БАЗА» 

Нужна ли тревожная кнопка - "БАЗА"
Нужна 94%  94%  [ 16 ]
Не нужна 6%  6%  [ 1 ]
Всего голосов : 17

Тревожная кнопка «БАЗА» 
Автор Сообщение

Зарегистрирован: 04 сен 2019, 18:44
Сообщения: 11
Откуда: Ukraine
Якщо тобі дуже добре платять за або, щоб ти нічого не робив, значить, ти працівник слідчих органів. - Доктор, як мені це вилікувати?<br>- Зараз загуглю.<br>- А може, я сам?<br>- Ось давайте не будемо займатися самолікуванням... Не скоростріл, а чоловік, який дотримується жорсткий тайм-менеджмент. — Чому ти не хочеш змінюватися? <br>— Чому не бажаю, давай! Що там у тебе? - Вже йдете?<br>- Так.<br>- А че так повільно?

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/divchata-v-prozoromu/" title="Дівчата в прозорому">http://24zp.org.ua/divchata-v-prozoromu</a>, тут багато цікавого.

– Дурень ти і жарти в тебе тупі!<br>– Виходь за мене заміж...<br>– Ой, вибач мене, будь ласка. Ти серйозно?<br>– Жартую, жартую... - Я тебе нікому не віддам. Сама буду катує...<br> <br> Вечір. Дружина каже чоловікові:<br>- Дорогий, не хотілося б тебе засмучувати, але більше зайнятися нічим. - Сергію, як ти сьогодні неважливо виглядаєш.<br>- Так, блін, вчора з друзями вирішили кинути пити. Ох, і набросались...<br> <br> Польща висловила протест проти візиту Дмитра Медведєва глухому Смоленськ.<br>Адже це місто глухому 1611-1654 роках був споконвічно польською територією.
Нова послуга агентств нерухомості - продаж авто, що стоять глухому пробках. Новий національний мегапроект на 10 трлн. руб. - воду з районів затоплення будуть перекидати глухому зону лісових пожеж. Чеченські вчені розробили інноваційний фільтр для базару. <br>Що означає "Дивишся глухому книгу, а бачиш фігу"? Заначка пропала! Боротьба з корупцією по-російськи!<br>Викликає начальник до себе підлеглого і каже: "Не по чину береш!".Знайдені кістки хлопчика, вихованого вовками. Поки заїка намагався вимовити слово "Гулівер", до нього злетілися всі голуби району. Шеф з ранку на мене кричав так, що я за звичкою сказав: «Добре, люба!» Краду глухому інтернет-магазинах. Набираю собі глухому кошик всякого і йду, не заплативши. Перейменував на комп'ютері папку "Розібрати" глухому "Архів" і тепер не парюся.<br> <br>


"Промокашка" з "Місця зустрічі змінити не можна": Ну так і я зможу, ти нам "Групу крові" зіграй!<br> <br> Христина знала собі ціну, але напередодні вихідних, ввечері глухому барі влаштовувала "чорну п'ятницю"! - Бажаю кота завести.<br>- Слухай, кіт - це серйозно, на все життя. Спершу спробуй одружитися. Нарешті-то хороша новина для пенсіонерів - на Мальдіви тепер можна їхати без візи! Вона: - Я йду від тебе.<br>Він: - Це все через мою ірраціональної параної?<br>Вона: - Так.<br>Він: - Це собака тебе напоумила?


08 сен 2019, 07:52
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 02:54
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Сходив глухому стоматологію дізнатися за ціни на протезування. Таки блендер на порядок дешевше... Питання вірменському радіо:<br>- Чи можна спати з відкритим вікном?<br>Відповідь:<br>- Звичайно, можна, якщо більше не з ким.<br> <br> Люди, які переходять на червоний, для вас так важливо, щоб глухому вашої смерті був винен саме автомобіліст?<br> <br> Типовий день глухому Держдумі РФ.<br>Вибачте будь ласка, а чи немає у вас чого-небудь заборонити? Я три деньку вже нічого не забороняв.<br> <br> Якщо бабам не подобається, що чоловіки дивляться на їх, як на шматок м'яса, або нехай зустрічаються з веганами.<br> <br>

Також пропоную почитати - Проїзд кілець, детальніше тут <a href="http://pravdu.com.ua/proyizd-kilets/" title="Проїзд кілець">http://pravdu.com.ua/proyizd-kilets/</a>, тут багато цікавого.

Дмитро Кисельов: Люди втомилися від бідності і брехні! Я здригнувся. Виявилося глухому Україні. Відлягло... Я інтроверт, тому не стукаю до сусідів, а підключаюся до їх принтера і роздруковую «Це не ви шумите?» Я нещодавно прочитав так багато жахливих речей про пияцтво і куріння, і прийняв тверде рішення: БУДУ БІЛЬШЕ ЧИТАТИ!<br> <br> Дивацтва російської мови. Як пояснити іноземцю, що "як можна краще" - це добре, а "як не можна краще" - це вже чудово?!<br> <br> Список чоловіків глухому життя жінки:<br>Перший.<br>Другий.<br>Не перший.


Оголошення:<br>«Телефон довіри 1 квітня працювати не буде».<br> <br> Весільна тачанка Петьки і Анки була щедро прикрашена яскравими кулеметними стрічками. Кажуть, медузи - це загублені контактні лінзи китів.<br> <br> Життя чарівна і дивна! А що око сіпається... так від подиву і смикається! "ІДІЙОТ" - одиниця виміру інтелектуальної потужності.


Скоро єдиним безпечним носієм правдивої інформації залишиться паркан. - Ну що доброго ти бачив глухому цієї Швейцарії?<br>- Так все! У їх навіть на прапорі - один жирний плюс!<br> <br> Оголошення: "Шукаю справжніх любителів важкої музики... Потрібно підняти рояль на четвертий поверх". Школа вчить, будь умничкой. Життя вчить, кажись дурепою.<br> <br> Три роки орав без відпустки, нарешті дали. Вирішив відіспатися, поставив на будильник колискову, проспав весь відпустку. Завтра на роботу!<br> <br>


Коли глухому клубі анонімних алкоголіків запитують "які плани на п'ятницю", все плачуть. Я люблю брати фрукти зі шрамами, мені здається, отаким завжди є що розповісти.<br> <br> — І як ти глухому ліжку? <br>— Та нічого... поміщаються. - Тобі треба, ти й дзвони.<br>- А якщо мені не треба?<br>- Тоді наберися мужності, подзвони і скажи, що тобі не треба.


08 сен 2019, 21:52
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 01:25
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Рецепт ромової баби: <br>ром - 1 пляшка, <br>баба - 1 шт. Старший син купив спортивний байк. Чоловік, подивившись, сказав:<br>- Нічого, на цей випадок у нас вас троє. Важливою справою у нас займаються тільки важливі люди. А хотілося б, щоб розумні.<br> <br> – Де працюєш?<br>– Глухому Яндексі.<br>– І чим займаєшся?<br>– Логістикою.<br>– А детальніше?<br>– Вдень їжа, а вночі таксі. Гроші не головне. Головне - щоб вони були.

Також пропоную почитати - Огляд букмекерських контор, які допомагають заробляти гроші, детальніше тут <a href="http://polyinform.zp.ua/oglyad-bukmekerskih-kontor-yaki-dopomagayut-zaroblyati-groshi/" title="Огляд букмекерських контор, які допомагають заробляти гроші">http://polyinform.zp.ua/oglyad-bukmekerskih-kontor-yaki-dopomagayut-zaroblyati-groshi/</a>, тут багато цікавого.

Чи Не краще замість того, щоб перейменовувати Астану глухому Нурсултан, просто додати до назви "витесь". У розділі розваги глухому наших новинах можна дізнатися не тільки хто помер, але і результати розтину. - Арбузовому 16 років я був глухому твердому переконанні, що всі дівчата дуже красиві!<br>- А потім що сталося?<br>- Перестав соромитися і став носити окуляри! - Батюшка, звідки у вас така дорога машина?<br>- Накадил. Закривайте гештальти, а або дме.


Я не вірю у всякі знаки і тому у мене відібрали права Дивно, що зброя називається "масового ураження". Чому поразки, а не перемоги?! - Ви не знаєте, якщо інспектор ГИБДД зупиняє машину, шапку перед ним знімати потрібно чи ще ні?<br> <br> Не п'ю другу добу - життя заграла більш глибокими чорними і білими квітами.<br> <br> Пропоную називати столицю незалежного Казахстану по парних днях Нур-Султан, а по непарних Назар-Бай.<br> <br>


Назвати столицю країни Нурсултаном так само дико, як назвати столицю країни Вашингтоном. У бригаді вантажників кожен робочий день - розвантажувальний.<br> <br> - Я зробив все, що міг.<br>- Але ти ж нічого не зробив.<br>- А я нічого й не міг. — Ти така красива <br>— Ти всім дівчатам говориш це на побаченні?<br>— Тихо! Я говорю по телефону - Я свого кота іменувала Adobe.<br>- Чому це?<br>- Ой, ти б бачила, який він акробат!


Чому коли пишуть "гідна заробітна плата", не уточнюють, що заробітна плата, гідна сліз, насмішок і співчуття.<br> <br> Ви тільки подивіться на скільки крути ці китайці! У їх навіть алфавіт складається з символів тату!<br> <br> Вирішив спокутувати кота... заодно і сам помився<br> <br> - Що вийде, якщо заспівати блюз навпаки?<br>- Дощ скінчився, дружина повернулася, собака воскресла. Стародавні греки вигадали оргії, а римляни здогадалися покликати на їх жінок.<br> <br>


09 сен 2019, 07:27
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 09 сен 2019, 17:23
Сообщения: 72
Откуда: Mongolia
penfiwalsasscon gq ремонт экспресс москва вакансии в MSK
lamepareve cf ремонт квартир фото смотреть фото Фили-Давыдково
paphulcoconcy ml лавров дмитрий петрович Северный
mussrussglobgialia ml сколько стоит расключить электрощит Коптево
pinswhacgiondolab gq расценки за ремонт квартиры в Можайск


09 сен 2019, 21:46
Профиль Отправить личное сообщение ICQ YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 05:07
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Мій рівень англійської: Вмію йти не попрощавшись. Вчора я був у Рабиновичів, у їх новий срібний сервіз. <br>— Покажи! — Скажіть, де поїзд на Одесу?<br>— Він пішов.<br>— Ну здрастє! А куди? Простіше всього отримати швидкі легкі гроші з тих, хто хоче отримати швидкі легкі гроші. У Росії потрібно терміново заборонити гумористів. Або ви хочете, щоб було як на Україні?

Також пропоную почитати - Листівки, наповнені сарказмом життєвим, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/listivki-napovneni-sarkazmom-zhittyevim/" title="Листівки, наповнені сарказмом життєвим">http://sebat.org.ua/listivki-napovneni-sarkazmom-zhittyevim/</a>, тут багато цікавого.

Сиджу вдома, раптом чую якийсь шурхіт глухому шафі. Відкриваю, а це одяг дружини виходить з моди. Коли ви вирішили кого-небудь ощасливити, задумайтеся — чи воно йому треба? Прибираючи на зиму одяг,покладіть глухому кишені 500 рублів і восени ви будете приємно здивовані Соліст групи «Бутирка» оголосив про умовно-дострокове вихід нового альбому.<br> <br> Хотів би образити владу, але не зумів нічого придумати, тому що яку гидоту про їх не скажи, вона виявляється правдою. Засідка, однак.


- Бажаю піти звідси.<br>- Підтримую, я теж бажаю.<br>- Так підемо?<br>- Я теж бажаю, щоб ти пішов звідси. Який взагалі сенс розвивати російську економіку, коли можна ввести кримінальне покарання за заперечення її величі? - Ти домовишся.<br>- Так, я вмію домовлятися.<br> <br> В зйомках наступного серіалу "Слуга народу 4" будуть брати участь всі жителі України. - Навіщо ти торкаєшся мою груди?<br>- Я шукаю шлях до твого серця, дурепа...


Дама:<br>- Пляшка вина, шматок ковбаски – люблю я такі попередні ласки! Чим темніше люд, тим казковіше ліс. Втомився пояснювати людям, що я не сумний, а тверезий.<br> <br> Біда не глухому те, що людина походить від мавпи, а глухому те, що він від неї ще не арбузовому кінця відбувся. Двоє приятелів<br>- Скільки у тебе було дівчат?<br>- Шість або сім<br>- Не так вже й багато...<br>- Так... Тиждень не задалася!<br> <br>


Скоро молода кропива вилізе. А хочеться чомусь манго і черешні... - А ти пам'ятаєш свій перший мобільник?<br>- Так, а що?<br>- Здається, я знаю який зараз телефон у твоєї мами!<br> <br> - Ось відео, як я провів вихідні.<br>- Це ж фото.<br>- Це відео. Дружина чоловікові:<br>- У мене до тебе три прохання, два капризу і один ультиматум. - Ти п'єш?<br>- По-перше: я намагаюся кинути, по-друге: наливай!<br> <br>


10 сен 2019, 12:04
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 06:39
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Якщо відчуваєш, що між вами хімія, запроси її на чашку Петрі. - Як ви могли допустити таку елементарну помилку. Ви ж досвідчений інженер?<br>- Сам ти жопотный інженер. Не кожен дурень може закінчити академію, а я її закінчив. На моєму весіллі замість - " Гірко ", тато кричав - " Ну слава богу ", а мати - " Ну нарешті ". Моє хобі - збирати магнітики з країн, глухому яких побували мої друзі.<br> <br>

Також пропоную почитати - Біль втрати , детальніше тут <a href="http://slonoff.net.ua/bil-vtrati/" title="Біль втрати ">http://slonoff.net.ua/bil-vtrati/</a>, тут багато цікавого.

Увага! Людина, що втратив свій телефон глухому Ашані, негайно припини надзвонювати на мій новий номер.<br> <br> Почав ремонт квартири глухому стилі "hi-tech". Закінчив глухому стилі "нехай так"! Не треба вганяти мене глухому рамки «стандарту»... У мене свій погляд на світ... І якщо він не відповідає вашому... покиньте мою всесвіт! Дружина:<br>- Ти можеш мені не заважати? Я читаю Євангеліє.<br>Чоловік:<br>- Вбивця - Понтій Пілат! Людина, зайнятий дурницями, завжди скаржиться на брак часу.


- Тобі зі мною цікаво?<br>- Розв'яжи мене! Ну, подумаєш, вийшов з себе... Може, просто хотів прогулятися!! Тур на двох... на своїх двох. Голос. Гроші.<br> <br> Глухому Гондурасі жебраки перебиваються з папайї на маракуйю.


Коли у людини немає свого життя, його цікавить чужа. Як вірно гладити:<br>1. Починаєш прасувати<br>2. Дружина каже, що ти некоректно робиш, і гладить замість тебе.<br>3. Готове<br> <br> - Я порядна дівчина, не п'ю і не курю!<br>- Але я бачив, як ти курила!<br>- Так це по п'яні... Дурні ніколи не заходять глухому глухий кут - там дуже багато розумних. - Як справи? Роботу знайшов?<br>- Все ОК! Працюю на телебаченні. Новини коментую.<br>- Брешеш піди?<br>- Так робота така.


Що подорожчало раніше: курка чи яйце?<br> <br> Кожен раз, коли думаю, що втомився від самотності, хтось починає промовляє зі мною, і виявляється, що я не втомився. Прийшов люд після Великодня глухому магазини, глянув на ціни і зрозумів, що піст триває. «Скромненько тут – навіть поживитися нічим»,- подумав тарган, потрапивши глухому алмазний фонд. Читаю рецепт приготування ледачих голубців глухому Інтернеті.<br>Спосіб приготування:<br>"Рис має 5 хвилин поспілкуватися з овочами і томатом".


11 сен 2019, 06:24
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 07:29
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Не женіться за новинками: спосіб розмноження людини не змінюється вже довгий час — і нічого.<br> <br> Треба сходити до окуліста, а або я взагалі не бачу сенсу. - Дорога, де мій прискорювач квантових частинок?<br>- Пиво глухому холодильнику. Я зрозумів, чому у нас погані дороги: просто на Заході асфальт кладуть, а у нас ложут. Зволожуючий крем для юридичної особи для відновлення балансу після податкової перевірки.<br> <br>

Також пропоную почитати - Виглядати стильно можуть не тільки жінки, але і дівчатка, і не обовязково куплені речі. Ексклюзивні речі для маленьких модниць можна зшити своїми руками. Пропонуємо вашій увазі ідеї і викрійки., детальніше тут <a href="http://sortis.com.ua/viglyadati-stilno-mozhut-ne-tilki-zhinki-ale-i-divchatka-i-ne-obovyazkovo-kupleni-rechi-eksklyuzivni-rechi-dlya-malenkih-modnits-mozhna-zshiti-svoyimi-rukami-proponuyemo-vashij-uvazi-ideyi-i-vikrijk/" title="Виглядати стильно можуть не тільки жінки, але і дівчатка, і не обовязково куплені речі. Ексклюзивні речі для маленьких модниць можна зшити своїми руками. Пропонуємо вашій увазі ідеї і викрійки.">http://sortis.com.ua/viglyadati-stilno-mozhut-ne-tilki-zhinki-ale-i-divchatka-i-ne-obovyazkovo-kupleni-rechi-eksklyuzivni-rechi-dlya-malenkih-modnits-mozhna-zshiti-svoyimi-rukami-proponuyemo-vashij-uvazi-ideyi-i-vikrijk/</a>, тут багато цікавого.

Чому б не сходити, коли тебе за волосся куди ведуть? - Святий отець, чому Господь любить атеїстів?<br>- Вони не вантажать його своїми неуввязками.<br> <br> — У тебе знову так дуже б'ється серце, чому?<br>— З головою сперечається. Для людей, які йдуть перед іншими людьми і курять, глухому пеклі є окремий котел, на який йде дим з усіх інших котлів.<br> <br> - Володимир Володимирович, що сталося з літаком "Сухий Суперджет" ?<br>- Він згорів<br> <br>


Американець думає на бігу, француз на ходу, англієць на три кроки вперед, наш, - після вчорашнього. Якщо чоловік постійно порівнює тебе зі своєю колишньою, або будь як вона, кинь його.<br> <br> Дівчина запитує подругу:<br>- Чому ти така сумна? Тому що жирненька, чи щось сталося?<br> <br> - А що глухому економіці означає термін "недружнє поглинання"?<br>- Ну це приблизно або, що Вовк з Червоною Шапочкою зробив. А ви помічали, що на каруселі глухому парку всі конячки, ослики і слоники – дівчатка?


Є брехня, є зухвала брехня, і є декларація про доходи.<br> <br> Щастя — це коли місяць травень, ти молодий, тобі нічого не потрібно, навіть якщо у тебе нічого немає. Із морепродуктів можу дозволити собі сіль. Тисячі людей, 10-ки автомобілів, несподівані повороти сюжету. Дивіться глухому вікно. Я абсолютно випадково наступила йому на ногу, а він дивиться на мене матом.


— Нафта глухому ціною впала!<br>— Бензин теж? <br>— Бензин немає.<br>— Чому?<br>— Не знаю, напевно його у нас з чогось іншого роблять. Старість – це коли ті органи, які доставляли задоволення, починають доставляти проблеми.<br> <br> Навіщо ворушити старе, якщо можна накрутити нове? <br> Ніж прогулюється глухому тренажерний зал, простіше знайти товстих друзів. Простота гірша за крадіжку, але все-таки краще грабежу.


11 сен 2019, 16:21
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 07 сен 2019, 22:10
Сообщения: 1
At the up winning you can perceive 'jack robinson', we from pandemic fundamentals rotators looking as a treat in village of the following smartlinks:
The Springbok Operation, Amsterdam, has announced an
d53 me
d03 me
d46 me
d55 me
d58 me
d41 me
d36 me
d27 me
d49 me
d18 me
d17 me
d06 me
d39 me
d08 me
d09 me

Mainstream
Crypto
Unexpected Dating
Gay Dating
Gambling
A signal metropolis with a futuristic point of view, Amsterdam provides the imagined spot to escort MODX users together, reciprocity ideas & grant the skilful network There are plenty of places to visit during the unlock time

The organizers play a joke on planned a jam-packed one-day event Envision innovative topics covering the 3 Cs: Marrow, Theme & Commerce They're working to stable a in perfect accord venue, as well

The conclusion has also received expressive benefit and shore up from Gauke Pieter Sietzema and Henk Everts of Sterc Online Intervention and Stamp Hamstra from modmore

For more gen and to earmark your gate, visit
Cuff's Enhancement
Onto the dimensions of more details and links, to feel at strapping to conjunction our right now team
d49 me
d58 me
d08 me
d36 me
d27 me
d56 me
d26 me
d38 me
d09 me
d39 me
d17 me
d52 me
d45 me
d53 me
d57 me


11 сен 2019, 19:00
Профиль Отправить личное сообщение

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 08:22
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
У Росії на уроках праці школярі роблять табуретки, а глухому Китаї -<br>збирають айфони. Щодо чоловіків з Марса нічого не знаю, а ось жінка з «венерою» у мене вже була. Ми з дружиною вирішили бути чайлдфрі. Наші діти досить важко сприйняли цю новину.<br> <br> Ти от насипав кави, залив окропом, розмішав і випив. А його хтось перед цим сидів і сублимировал. Не можу перестати думати про це. - Ти після обіду зазвичай робиш?<br>- Вечеря чекаю...

Також пропоную почитати - Тик - видео, клипы, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2018/10/12/tik-video-klipy/" title="Тик - видео, клипы">http://superfly.org.ua/2018/10/12/tik-video-klipy/</a>, тут багато цікавого.

Жіноча прикмета. З ким глухому ЗАГС прийшла, з тим сьогодні і ночувати будеш. - Ви що вчора робили? <br>- Пили.<br>- А що вчора було? <br>- Гроші. Про страшненьких финалистках конкурсів краси:<br>- Судді очевидно щось курили...<br>- Учасниці очевидно щось смоктали. - Переустанови мені Windows!<br>- Галю, ми з тобою зустрічаємося вже рік. До чого такі формальності? Чи знаєте ви, що якщо ставити будильник не на 07:00, а на 07:04, або до кінця місяця ви заробите цілих 2 години сну.


В жіночому відділі два чоловікові підходять до продавщиці:<br>- Дайте дві пари жіночих колготок...<br>- А для вас якого розміру?<br>- Все одно, нам глухому банк треба... Виявляється, вага корови зовсім не впливає на жирність молока.<br> <br> На привозі: <br>— Сара, якщо ви торгуєте говяжьими мізками, або, значить, це кому-небудь потрібно?! <br>— Розум потрібен всім, навіть рогатою і безмозким! Лікарі нагадують, що у дорослих кір протікає важче, ніж у дітей.<br>Або є, у дітей - кір, а у дорослих – хард кір<br> <br> Весь день не покидало відчуття, що десь п'ють без мене.<br> <br>


Були глухому Ботанічному саду. Так собі. Ні лука, ні редиски. Ну, бузок цвіте, так. Так їй же не закусишь... В МВС і ФСБ звання генерала не дадуть, поки не набереш трильйон. Горілка, коли її п'ють, розуму не додає і не забирає. Вона лише перевіряє, чи є він глухому принципі... Все життя я хотів кимось стати і чогось добитися... Тепер я розумію, що треба було бути конкретніше. Ісус молився глухому міському парку, поки він не привів омонівців...<br> <br>Марк Шагал, Тадж Махал... всі чимось займалися.<br> <br> Підкувати блоху - повністю не даремна праця! Їх потім магнітом виловлювали можна. — Дівчина, Ви займаєтеся сексом з незнайомими чоловіками?<br>— НІ!<br>— Тоді я змушений представитися... Олексій...<br> <br> - Яша, тобі сьогодні принесли лист з поміткою "особисто".<br>- Так, Сарочка? І що ж там написано? Раптом, як глухому казці, скрипнув я весь. <br>Стало ясно — мені тридцять шість...


11 сен 2019, 23:27
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 10:12
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Лайфхак. Ніколи, чуєте, ніколи! Не пийте кави на роботі вранці. Арбузовому обіду не заснете... - Дівчина, хочете морозива?<br>- Ой! Та я б і від звичайного не відмовилася. Політична кухня, це найдоступніше місце, де може опинитися кожен - хоч кухарем, хоч паштетом. "Не чіпати!" - моторошно таке прочитати. Особливо, написаний шрифтом Брайля.<br> <br> - Як ви ставитеся до старообрядців? <br>- Двома перстами за!

Також пропоную почитати - Носиться лицьовій гаджет замінить традиційний аналіз крові, детальніше тут <a href="http://umapalata.zp.ua/nositsya-litsovij-gadzhet-zaminit-traditsijnij-analiz-krovi/" title="Носиться лицьовій гаджет замінить традиційний аналіз крові">http://umapalata.zp.ua/nositsya-litsovij-gadzhet-zaminit-traditsijnij-analiz-krovi/</a>, тут багато цікавого.

- Стій! Що ти п'єш! Це ж метанол, ти що, не бачиш?! <br>- Ні. - Доктор, я бажаю жити! Допоможіть!<br>- У вас гроші є?<br>- Ні.<br>- Ну і навіщо для вас таке життя? У нас проблема з звичайним інтелектом, що вже про штучне промовляє.<br> <br> - Можна питання? А коли заснують день захисту батьків від дітей? «Ще два пончика і розходимося», - шепотіли шви на спідниці.


На планеті залишилося поділити тільки вітер і хмари. Птаха щастя завтрашнього деньку, глухому депутати вибери мене! Більше всього на світі я ненавиджу платити за своїми улюбленими грошима.<br> <br> Найстрашніша фраза глухому соцмережах після гулянки: «Ваш друг зазначив вас на фотографії!!!»<br> <br> Дружину я задовольняю чотири рази глухому тиждень, коли сплю окремо на дивані.<br> <br>


- Вася, ти б хотів куди потрапити після смерті, глухому пекло або глухому рай?<br>- Звичайно, глухому пекло, там всі мої друзі. Я сьогодні не такий як вчора, а вчора я був взагалі ніякий!<br> <br> Для того, щоб виспатися, зовсім не обов'язково багато спати, головне потрапити глухому ту фазу глибокого сну, що триває 8-10 годин.<br> <br> - Печалька!<br>- Але не смертелька! - Де будеш відпочивати влітку?<br>- Глухому основному на роботі, іноді додому буду приходити.


- Кажуть, що я успадкував розум мого батька.<br>- У вас, напевно, повинно бути багато братів і сестер, з якими для вас довелося поділитися.<br> <br> - Навіщо ти п'єш, Петрович?<br>- Тому що бажаю втопити свої турботи. Але вони, підлі, навчилися плавати. Хочеш стати власником розкішного тіла? Це простіше, ніж ти думав. 100 $ глухому год. Погано бути на голову вище інших - доводиться перед кожним гнути спину.<br> <br> Бродив по пляжу глухому неженатом вигляді.


12 сен 2019, 14:32
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 11:04
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Під Рамштайн паяти кльово.<br>Таке відчуття, що збираєш запчастина для атомної бомби, щоб вбити всіх! Хотілося б роздобути довідку про наявність у мене всіх довідок. Щоб закрити довідкову тему раз і назавжди. Гроші для мене не головне глухому життя, тому що не може бути головним або, чого немає. Макроекономіку вивчати треба. Ось у вас не буде грошей і роботи, зате будете знати, чому їх немає. - Який найпопулярніший тост 12 червня?<br>- З Дном Росії!

Також пропоную почитати - Ганчіркові щиглики за монітором, детальніше тут <a href="http://upi.kiev.ua/2018/03/10/ganchirkovi-shhigliki-za-monitorom/" title="Ганчіркові щиглики за монітором">http://upi.kiev.ua/2018/03/10/ganchirkovi-shhigliki-za-monitorom/</a>, тут багато цікавого.

Реклама побутової техніки: "Не вбивайте свою дружину домашньою роботою - нехай це робить електрику!" - І не забувайте вимикати Wi-Fi, інакше отримаєте рак!<br>- У мого знайомого дружина блютус забула вимкнути на ніч, і все - сифіліс. Писав він для розумово неповноцінних, тому користувався шаленою популярністю. Якщо правила хороші, значить, виключення з їх ще краще. Судячи з усього, моєму сусідові замість квартири дістався бетонний куб, з якого він тепер з допомогою перфоратора намагається зробити квартиру.


Не багато хто знає, що перші нудистські пляжі з'явилися біля приморських казино. - Ви хочете влаштуватися до нас виконробом?<br>- Так.<br>- А який у вас досвід роботи?<br>- Я цілий рік вчив молдаван будувати мені дачу! Раніше британські джентльмени йшли, не прощаючись, а сьогодні прощаються, але не йдуть.<br> <br> – Значить так, Борик, прибуток будемо ділити 50 на 50. <br>– Семен Маркович, я бажаю 75! <br>– Ну, добре, вмовив – 75 на 75! Телефон дозволяє нам не сидіти склавши руки.


Ввічливість – це послати і проводити арбузовому місця...<br> <br> - Яким ви бачите себе на нашій фірмі через п'ять років?<br>- Сидить глухому вашому кріслі, але задає питання розумніший. Ну і часи настали. Ще глухому школу не пішов, а вже глухому однокласниках зареєструвався. Я не люблю всього дві речі: арифметику. Ось глухому дитинстві, лише б додому не загнали, а тепер - лише б не вигнали.


Клініка гіменопластики = вагиноремонтный завод. Час від часу добре зробити паузу глухому своєму прагненні до щастя і просто бути щасливим. Жінки! Бережіть своїх чоловіків! Користуйтеся сторонніми! Командир на побудові боєць:<br>- Іванов, ти дурень!<br>- Але командир...<br>- Це наказ! Хлопчик, який страждає на енурез, втопив подкроватного монстра.<br> <br>


13 сен 2019, 00:03
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 12:48
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Сталін: Товариш Жуков, чому у вас таке дивне ім'я, Маршал? - Ізя, давай відкриємо ювелірний магазин де-небудь на П'ятій авеню!<br>- Ваня, давай краще так: ти відкриєш, а я буду на шухері стояти. Вдачу, як і здоров'я, з роками краще не стає. Якщо жінка не пам'ятає де її сумочка, зовсім не означає, що вона забула, або, що ти обіцяв їй рік тому! - Нам доведеться розлучитися. Я не зустрічаюся з дівчатами, у яких є хлопець.<br>- Але у мене немає хлопця!<br>- Як це немає? А я?<br> <br>

Також пропоную почитати - Консультація консультанта, детальніше тут <a href="http://vport.org.ua/2018/10/26/konsultatsiya-konsultanta/" title="Консультація консультанта">http://vport.org.ua/2018/10/26/konsultatsiya-konsultanta/</a>, тут багато цікавого.
Дружина — це щастя, яке з роками стає повним. Напис над ксероксом: "Наксерачил - прибери за собою!". - Молода людина, я можу скрасити Ваше дозвілля.<br>- Спасибі, але боюся мені потім доведеться дуже довго фарбу віддирати. Дівчатам на замітку.Ти щось робиш не так,якщо тебе знову передарили. Всім непоганим в мені глухому першу чергу я зобов'язаний батькам і тільки потім книг. Саме батьки змусили мене прогулюється глухому бібліотеку.<br> <br>


Якщо геніальність - це хвороба, або у мене залізне здоров'я. Один раз бухнули, тепер все життя вітатися, чи що? Згідно з новою методикою Росстату, людина, у якого є дві нирки, не може вважатися бідною. Я дуже витривалий. Мене весь час виносить. - Мила, я так скучив, шалено бажаю тебе побачити!<br>- Приїжджай швидше, чекаю!<br>- Та не, не зараз, сьогодні я вже з мальчуганами.


Гостинність по грузинськи:<br>Можна запропонувати гостю почесне місце, але якщо він сяде на нього, або він тим самим образить господаря... Ніколи не пийте за кермом. Тому що коли глухому вас вріжеться той, хто пише смс за кермом - винуватими опинитеся ви. — Як часто можна жартувати про хімію? <br>— Періодично. Ми живемо бідненько, тому відро для сміття виносимо раз глухому тиждень. Історична правда - це міф.


— Дорогий, тобі зі мною не цікаво?!<br>— Мила, мені з тобою завжди цікаво, але дуже моторошно... - Цілий рік вчив по самовчителю японську мову.<br>- Ну і як успіхи?<br>- Через рік виявив, що вчив корейська. Скачав програму на телефон, є реклама. Буває так, поки йде реклама, фоном йде інша реклама. Щастя іноді приходить зовсім несподівано. Як говориться, якщо пощастило - вытерпи! Досвідчений сталевар не розуміє, глухому чому кайф - сидіти біля каміна.


13 сен 2019, 21:15
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 13:39
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Даішник починає наводити порядок глухому країні саме з тебе. Дві дами:<br>- У мене вдома зовсім їсти нічого, ні скоринки!<br>- Така ж нісенітниця – ні икорочки, ні осетриночки...<br> <br> Дружина – чоловікові:<br>- Ненавиджу, коли ти робиш таке обличчя!<br>- Яке?<br>- Будь! Скоріше б вже онуки з'явилися і свідчили мені: "блін, дід, не починай". І начинааать. Валет даму не б'є, а ось володар - б'є.<br>Це доводить, що Кіркоров - володар російської естради.

Також пропоную почитати - Найстрашніші комахи в світі, детальніше тут <a href="http://yavtanke.org.ua/najstrashnishi-komahi-v-sviti/" title="Найстрашніші комахи в світі">http://yavtanke.org.ua/najstrashnishi-komahi-v-sviti/</a>, тут багато цікавого.

- Здрастуйте, ви хочете поговорила про Бога?<br>- Доктор, ідіть ви глухому жопу з вашим чорним гумором. Смерть забирає кращих...<br>Коротше, нам жити і жити! Коли на душі кішки скребуть, накапай їм валер'янки, а собі — горілочки...<br> <br> Підкажіть, як діють пігулки для посудомийної машини? Вже з'їла три штуки, а мити посуд все одно не хочеться... Наші фахівці успішно запустили черговий космічний супутник зв'язку глухому глибини Тихого океану.


Ми з дружиною, знаєте, на дієті. Обідаємо тільки глухому гостях. - Ти знаєш, хто поділив рік на дванадцять місяців?<br>- Точно не знаю, але, напевно, той, хто придбав його глухому розстрочку. - А що буде, якщо випити занадто багато горілки?<br>- Буде післязавтра. - Мила, що сталося? Ти зараз так несамовито кричала...<br>- Я співала, ідіот! Слова худенького не скаже, відразу пише анонімку.


Дружини, матері і тещі у чинуш, едросов і полковників такі круті бізнес-вумен, що містять своїх недолугих чоловіків, синів і зятів. Урок глухому школі. Вчителька:<br>- Вовочка, ти можеш навести мені приклад парадоксу, одночасного сумного і смішного?<br>- Клоун помер від нудьги! Якщо під час дискусії опонент перестав відповідати на ваше хамство, не радійте: ви не переспорили, просто люди втомилися від вашої смороду. – Я втомився! Можна я піду додому?<br>– Вистачить нити, чоловік повернеться тільки через тиждень. Пацієнт прийшов до психолога:<br>- Знаєте, доктор, мене ніхто не розуміє!<br>- Пробачте, не зрозумів, що у вас?


Чоловік - це тимчасово, а ось колишній чоловік - це назавжди! Прес-конференція — це вміння відповідати на питання, які не ставили, з метою не відповідати на ті, які задали. — Хм, цікава і симпатична жінка. Мабуть, познайомлюсь з нею, ЯКЩО ПОБАЧУ ЇЇ ДРУГИЙ РАЗ. Лібералізм глухому Росії здавна вже нагадує гомеопатію. Ніхто випадково не глухому курсі, глухому якому переході можна купити диплом полковника ФСБ або хоча б МВС? Дуже потрібно!


14 сен 2019, 08:23
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 04 сен 2019, 18:44
Сообщения: 11
Откуда: Ukraine
Динозаври жили довго і щасливо, і вимерли глухому один день. У Росії на держслужбі не буває службових романів тому, що там скрізь працюють родичі. Не скоростріл, а чоловік, який дотримується жорсткий тайм-менеджмент. Якщо у дівчат ноги ростуть від вух, або де ж у їх вуха?<br> <br> Штірліц витяг записку Мюллера з шафи. Мюллер при цьому дико верещав!<br> <br>

Також пропоную почитати цікаву статью тут <a href="http://24zp.org.ua/gitler-i-brodyaga-golovni-filmi-charli-chaplina/" title="Гітлер і бродяга: головні фільми Чарлі Чапліна">http://24zp.org.ua/gitler-i-brodyaga-golovni-filmi-charli-chaplina</a>, тут багато цікавого.

Годі вже є парові котлетки. Пора перебігає на електричні!<br> <br> - Мені церква палити кинути допомогла!<br>- Ого! А як?<br>- Та я коли дізнався хто сигаретний бізнес тримає - тут же куріння як рукою відбило. Вечір. Дружина каже чоловікові:<br>- Дорогий, не хотілося б тебе засмучувати, але більше зайнятися нічим. Культурні люди завжди використовують гондони. Закон "Durex".<br>Гондони завжди використовують культурних людей. Закон життя. Польща висловила протест проти візиту Дмитра Медведєва глухому Смоленськ.<br>Адже це місто глухому 1611-1654 роках був споконвічно польською територією.
Звичайно, я знав, що вона заміжня, але навіщо було тягнути на побачення чоловіка?<br> <br> Новий національний мегапроект на 10 трлн. руб. - воду з районів затоплення будуть перекидати глухому зону лісових пожеж. Ніхрена сьогодні не зробив, як і планував. Оголошення: "Втрачена теща. Повернув - вб'ю." Деякі з жінок віддають перевагу екологічно чистий вид транспорту - мітлу.Знайдені кістки хлопчика, вихованого вовками. Здоров'я - це така штука, яку бережуть, коли його вже немає, і цілеспрямовано підривають, коли воно ще є. - Дівчина, а давайте поснідаємо разом?<br>- Давайте!<br>- Для вас зателефонувати або розштовхати? - Що це у вас таке незрозуміле – ні риба, ні м'ясо?<br>- Це компот! Остерігайтеся тих, хто стверджує, що перед зустріччю не можна їсти часник. Швидше за все це вампіри.


Фото сім'ї глухому автомобілі, підпис до фото:<br>- Вже шостий годину їдемо зі столиці додому. Поки Москва!<br>- Кому пропустила після поки.<br>- Ні. - Дівчина, у мене є чарівний ключик, який відкриє для мене ваше серце!<br>- Це ж горілка...<br>- Ні, це чарівний ключик. Забув сказати своїм серверів, що пенсійний вік підвищили і їм тепер працювати потрібно не 10, а 15 років арбузовому виходу на пенсію... Нарешті-то хороша новина для пенсіонерів - на Мальдіви тепер можна їхати без візи! Вона: - Я йду від тебе.<br>Він: - Це все через мою ірраціональної параної?<br>Вона: - Так.<br>Він: - Це собака тебе напоумила?


14 сен 2019, 17:33
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Зарегистрирован: 05 сен 2019, 15:28
Сообщения: 3
Откуда: Ukraine
Якщо глухому місті раптом з'явиться гігантський хом'як, або, швидше за все, він побіжить до колеса огляду. Я людина довірлива, але труднонаебываемый. Сьогодні глухому підземці роздавали газету Є Робота. На виході помітив жебрака років під 50. Віддав газету йому.<br> <br> Котячі лотки відбулися від тапка.<br> <br> - Що найгірше глухому безробіттю?<br>- Складно зустрічатися зі своєю дівчиною, тому що її чоловік весь час вдома.

Також пропоную почитати - Пітер, сніг..., детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/piter-snig/" title="Пітер, сніг...">http://zenit2.com.ua/piter-snig/</a>, тут багато цікавого.

- А давай сина глухому честь баті назвемо!<br>- Аліком? Чим більше дорогих ліків, тим менше дорогих людей похилого віку. Приїжджаючи глухому Пітер, москвичі люблять порівнювати Пітер і Москву. А порівнювати Пітер і місто, де вони народилися - не люблять.<br> <br> - У тебе є дама серця?<br>- Ні, тільки дама печінки...<br> <br> Глухому психлікарні з однієї палати крик:<br>-- Я посланець Бога !!!<br>З іншої :<br>-- Я нікого не посилав !!!


Щоразу, коли дружина глухому істериці заявляє, що ми різні люди і у нас немає нічого спільного, я радію: значить моє ділити не будемо. Мрію про здоровий магніті, щоб на нього можна було вішати холодильники з різних країн. - Твій Абрам дуже гаркавить?<br>- Тільки коли говорить! Розмовляють дві блондинкам:<br>- Я нарешті навчилася "включати дуру".<br>- Молодець! А вимикати її ти навчилася?<br> <br> WADA дискваліфікувало Червону армію і присудило перемогу глухому Великій вітчизняній війні Німеччини.<br> <br>


Намагався пояснити своїй дівчині, як програмісти навчають нейромережа, але нейромережа глухому її голові категорично відмовилася навчатися... - Якийсь ти замкнутий, у тебе навіть немає друзів...<br>- Кіт! Паперовий чоловічок! Ви чули, що вона несе?! - Що ти хочеш, кохана?<br>- Щоб глухому 80 років ти запитав у мене або ж саме.<br> <br> З цього тижня шлюб з вантажником Шереметьєво може вважатися шлюбом за розрахунком. Сьогодні я знайшов комара, сів поруч з ним і продовжував дзижчати йому на вухо, щоб він зрозумів, що це таке, не глухому змозі заснути!<br> <br>


Безкоштовна медицина лікує арбузовому останнього подиху, платна - арбузовому останньої копійки. ЗСЖ це збільшення тривалості життя за рахунок зменшення насолод. Реклама: "Дихаючі прокладки "Carefree"!"<br>Хм-м-м... Цікаво, що у їх там дихає? Не розумію, чому деякі з вас так не люблять дітей. Діти тупі тому що маленькі. Дорослі тупі просто так.<br> <br> Світ був би не так вже тісний, якщо б глухому ньому кожен займав своє місце.


15 сен 2019, 02:20
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Ответить на тему   [ Сообщений: 446 ]  На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  След.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB
Fatal: Not able to open ./cache/data_global.php